Rüyada Bir Çocuğun Kaçırılması

Kaçırma ile ilgili herhangi bir rüya, sizin için hoş bir şeye işaret etmeyen kötü bir alâmettir. Böyle bir rüyadan sonra evde sadece küçük bir tartışma yaşarsanız şanslısınız; çünkü şans, bu rüyanın daha önemli zorluklar getirmesidir.

Cuma gecesi görülen rüyada adam kaçırma, sevdiğiniz insanlarla ilgili sorunları haber verir. Büyük olasılıkla, çatışmanın nedeni ağır iş yükünüz olacaktır. Ne yazık ki, iş ve kişisel alanlarınızı en iyi şekilde dengeleyemeyeceksiniz.

Rüyada suçlular çocuğunuzu kaçırdıysa ve büyük bir fidye talep ederse, bu bir uyarıdır: işinizde dikkatli olun – ciddi sorunlarla tehdit ediliyorsunuz. Sakinleşmeye çalışın ve gergin olmayın; sadece kendinize olan güveniniz ve amaç duygunuz hayatın engellerini aşmanıza yardımcı olacaktır.

Rüyada çocuğun kaçırılmasıyla uğraştıysanız, büyük olasılıkla gerçekte size şüpheli bir ilişki teklif edilecektir. Elbette karar verebilirsiniz, ancak unutmayın: Bu aldatmaca öngörülemeyen sonuçlara yol açabilir.

Rüyada bir çocuğun kaçırılmasını boş bir şekilde izlediyseniz – görünüşe göre, bir zamanlar tatlı bir gülümsemeye sahip pembe yanaklı bir çocuk olduğunu unutarak tamamen yetişkin vakalarına ve sorunlarına dalmışsınızdır. Artık eğlenmiyorsunuz, içtenlikle seviniyorsunuz ya da acı bir kızgınlık çığlığı atıyorsunuz. Yaşam tarzınızı değiştirmeye çalışın, dinlenmek için birkaç saat ayırın, sonunda çocuğunuzla bir sirke veya hayvanat bahçesine gidin ve sıkıcı hayatınızın yeni renklerle ışıldayacağını fark edeceksiniz.

Rüyada erkek çocuğun kaçırılması, bu rüya gerçek hayatta özgürlüğünüzü sınırlamak isteyen insanlar olduğunu söyler. Bu, size sayısız görev veren patronunuz, evlilikte ısrar eden bir sevdiğiniz veya bakıma ve ilgiye ihtiyacı olan yaşlı ebeveynler olabilir.

Rüyada kaçırılan çocuğu kurtarmak, endişelerinizden bıkmış ve sorumluluklarınızı başka birinin omuzlarına yüklemek istiyor gibisiniz.

Rüyada başkasının çocuğunu kaçırmak, bu durumunuzdan veya konumunuzdan memnun olmadığınızın bir işaretidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status