Rüyada Bir Şey Kırmak

Rüyanızda bir şeyi kırarsanız, bu kendi aptallığınızdan dolayı başarısızlığın bir işaretidir. Rüyada eşyalarınız bir yabancı tarafından kırıldıysa, rüya gerçekte birinin istemeden talihsizliklerinizin nedeni olacağını söyler.

Rüyada bir şeyin kendi kendine kırıldığını gördüyseniz, umutlarınızın yıkılmasına hazır olun. Bazen böyle bir rüya iyi haberlerin habercisi olabilir. Bu nedenle, bir rüyada neyin kırıldığını hatırlamak önemlidir.

Rüyada mobilyaları kırarsanız, bu ev skandallarının habercisidir. Çünkü herkes davasını kanıtlamaya çalışacaktır. Rüyada pencereyi kırarsanız, gerçekte kayıpları önceden haber verir.

Rüyada sinirlenip bir şeyler kırmak, rüya sahibini barıştan mahrum bırakacak temelsiz kıskançlığa işaret edebilir. Bununla beraber, son zamanlarda elde ettiğiniz araçların (miras, kazanma) akılsızca harcanacağını önceden bildirir.

Rüyada sürekli bir şeyler kırmak, sevilen birinin veya bir arkadaşın kaybıyla ilgili haberleri yansıtır.

Rüyada bir şeyler kırıp dökmek, bu kötüye işarettir. Kırık el, işteki zorlukları ve başarısızlıkları önceden haber verir. Rüyada ev eşyaları kırmak, ev içi kavgalara, hesaplaşmaya ve huzursuz ruh haline işaret eder. Rüyada pencere çerçevesini kırdıysanız, gerçekte bazı değerli eşyalarınızı kaybedersiniz. Rüyada kırık bir yüzük, yerleşik yaşam biçiminin yıkımını ve değersiz ve tehlikeli bir durumun başlangıcını haber verir.

Rüyada bir şeyi düşürüp kırmak, zihinsel ve fiziksel dengenizi bozabilecek etkisiz ve geçici olayların habercisidir. Ayrıca, pervasız hareketler ve kararlarla kendi refahınızı mahvedeceğinizi söyler.

Rüyada her şeyi kırıp dökmek, bazı nedenlerden dolayı kararlı hareketlerden ve konuşmalardan kaçınıyorsunuz. Her şeyi değiştirebileceğiniz anı kaçırmayın.

Bakınız: Rüyada Tabak Bardak Kırmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status