Rüyada Bir Sürü Fare Öldürmek

Rüyada bir süre fare öldürdüğünü görmek, bir türlü kurtulamadığınız kötü alışkanlıklarınızdan yakında kurtulmaya yorumlanır. Bazı zararlı alışkanlıklarınızdan bir türlü vazgeçemiyor iseniz sonunda vazgeçebilecek azim ve güce sahip olunur Sonunda sizin sağlığınız sıhhatiniz için en doğru kararı verebilirsiniz. Şimdiye kadar yapılan yanlışlar sona erer. Maddi konularda da size külfet olup yiyip bitiren kişiler varsa foyaları ortaya çıkar. İş hayatında ortaklıklar sonlanabilir. Zararı dokunduğunu düşündüğünüz kişilerle parasal konularda yolları ayırabilirsiniz. Rüyada bir sürü fareyi ezerek öldürmek, üzüntülerin sona ermesine ve hayatınızdaki kötü insanlardan uzak durmaya yorumlanır. Sizi küçümseyen kişiler kendileri benzer durumları yaşayabilirler.

Rüyada küçük fare öldürmek, hak edilen başarıya sahip olmak ve hiç kimsenin sizden faydalanmasına izin vermemeye yorumlanır. Sizin üstünüzden geçinmeye çalışan ve külfet olmak isteyenler emellerine ulaşamazlar. Rüyada büyük fare öldürmek, kötü kişilere karşı büyük bir galibiyet demektir. Size haksızlık yapan ve işlerine hile karıştıran kişiler varsa foyaları ortaya çıkar ve hakkınız olan zaferi elde edebilirsiniz.

Rüyada Bir Sürü Fare Öldürmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, malınızda mülkünüzde veya işinizde gözü olan insanların hüsrana uğramasına yorumlanır. Her kim sizden menfaat bekliyor ise o kişinin maskesi düşer. Kötü kalpli ve vicdansız insanlar hayatınızdan birer birer çıkmaya başlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Cemre dedi ki:

    Merhaba, Ben rüyamda evimde fare kovaladim yalniz inatla cikmak istemedi bende öldürmek zorunda kaldim. Ardindan koltuga oturdum be ordan siyah bir böcek cikti ve uzun bir solucana dönüstü.

  2. Cemre dedi ki:

    Merhaba,
    ben rüyamda evimide gezen bir fare gördüm be onu kovalamaya calistim fakat fare inatla gitmedi bende öldürmek zorunda kaldim. Ardindan koltuktan uzun bir siyah solucan cikti.

DMCA.com Protection Status