Rüyada Bir Yere Saklanmak

Rüyada bir yere saklandığını görmek, bir türlü gerçekleştiremediğiniz hayalleri yakında gerçekleştirmek ve içinizde ukde bir şey kalmamasına yorumlanır. Bir yere gitmek ve gezmek, yeni yerler görmek isteyenlerin bu hayalleri gerçekleşir. İlerleyen zamanda sürpriz bir seyahat planı yapabilirsiniz. Uzak yerler görebilir, sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktirebilirsiniz. Rüyada birinden saklanmak, ortada hiçbir sebep yokken sizle görüşmeyen birinin neden görüşmediğini öğrenmeye yorumlanır. Hayatınızdan çıkan veya ayrıldığınız birinin sizinle neden görüşmek istemediği anlaşılır.

Rüyada çatıda saklanmak, evinizden uzakta bir yere gitmeye ve yerleşmeye yorumlanır. İş ya da eğitim sebebi ile gidilecek olan yerde bir süre ikamet edebilirsiniz. Evlenmek isteyen kişiler de ailesinden uzak bir yerde yaşayan biri ile evlenebilirler.

Rüyada Karanlık Bir Yere Saklanmak

Hayatınızdaki bazı belirsizliklerin sona ermesine ve bir türlü anlam veremediğiniz şeylerden kurtulmaya yorumlanır. Sizden gizlenen saklanan şeyler ortaya çıkar. Bazı kaygıların da boş yere olduğu anlaşılır. Sevdikleriniz ile aranızda sır kalmaz, güven artar.

Rüyada Bir Yere Gizlenmek

Rüyada bir yere gizlendiğini görmek, yeni bir yere seyahat etmeye ve sevdiklerinden uzak kalmaya yorumlanır. Gurbete gidilebilir ve hayırlı bir sebeple yolculuğa çıkılabilir. Bir yere yapılan başvurusu olan kişilerin bu başvurularından onay gelir.

Rüyada Bir Yere Saklanmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, korku ve endişelerden arınmaya, gizli saklı işlerden uzak durmaya yorumlanır. Bir süredir sizi kullanan oyalayan kişilerin asıl niyeti ortaya çıkar. Sizi kaygılandıran konularda hayırlı gelişmeler olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status