Rüyada Bir Yerinin Kesilmesi

Bir rüyada ampütasyon çoğu durumda zayıf noktalarınızı, savunmasızlığınızı gösterir.

Rüyada elinizi veya bacağınızı kestiyseniz, sizin için çok önemli olan birini kaybedebileceğiniz anlamına gelir.

Rüyada tüm uzuvları kaybetmek, sizi iş dünyasındaki başarısızlıklar konusunda uyarır. Ticarette başarılı olamazsınız.

Bir denizci için, ampütasyonla ilgili bir rüya, olası bir fırtınanın uyarı işaretidir.

Rüyada bir bacağın kesilmesi, çoğu zaman hayalperestin kişisel bakış açısını savunamaması anlamına gelir. Rüyada vücudun bir bölümünün kanla kesildiğini görürseniz, bu rüya halsizliğe ve sağlıksızlığa neden olur. Dikkat olmak; keskin nesnelerden ve ev yaralanmalarından kaçının.

Rüyada elinizde parmağınızı kaybederseniz, bu rüya arkadaşlarınızla iletişimde zor dönemlerinizi gösterir. Sorsan bile sana yardım etmeyebilirler.

Rüyada amputasyondan sonra vücudunuzun bazı kısımları restore edilmişse, zayıf noktalarınızı savunabileceğiniz anlamına gelir.

Rüyada sevgilinin bir yerinin kesilmesi, ilişkilerinizin bozulabileceği anlamına gelir. Duygularınızın mutluluğunuzu mahvetmesine izin vermeyin. Özel sorunlarınızın nedenini bulmaya ve partnerinizle birlikte çözmeye çalışın.

Rüyada vücudunun bir yerinin kesildiğini görmek, çevrenizdeki insanlarla ortak bir dil bulmakta zorlandığınızın göstergesidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status