Rüyada Birden Fazla Kişiyi Öldürmek

Rüyada birden fazla kişiyi öldürdüğünü görmek, çevrenizde sizi ve ailenizi kıskanan kişilerin gerçek yüzlerini görmeye yorumlanır. Şimdiye kadar size karşı fesatlık besleyen kişilerin maskesi düşer. Sadece menfaat için görüşen yakın duran kişilerin de gerçek niyetleri anlaşılır. Özellikle aile saadetinizi huzurunuzu bozmaya çalışan kişiler varsa aranızda bir tartışma geçebilir. Bir daha görüşmek istemeyeceğiniz kişiler olabilir.

Rüyada birden fazla kişiyi silahla öldürmek, maddi manevi zararı dokunan ve ailenizi de mağdur eden birini temelli hayatınızdan çıkarmaya yorumlanır. Eğer sizin mutluluğunuzu çekemeyen biri varsa artık bir zararı dokunamaz. Sevdikleriniz ile aranızda laf taşıyıp fitnelik yapan kişiler emellerine ulaşamazlar.

Rüyada Birden Fazla Kişiyi Öldürmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sizi engelleyen ve başarılarınızı kıskanan kişilerin kendilerinin benzer şeyleri yaşayacağına yorumlanır. Sizi ve ailenizi üzüp zarara sokan kişiler şimdi benzer şeyleri başkalarından yaşayabilirler. Uzun zamandır görüşüp konuşmadığınız insanlar ile ilgili de haberler alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status