Rüyada Birine Limon Vermek

Bir rüyada limon her zaman iyi bir sembol değildir. Rüyada limon vermek, bu üzüntü, gözyaşı ve kırgınlığın habercisidir. Belki de sevgilinizin ihanetinden kaynaklanacaktır.

Rüyada tanımadığın birine limon vermek , bazı değerli eşyalarınızı başkalarıyla paylaşmak zorunda kalacağınıza işarettir. Ve büyük olasılıkla, bunun en küçük kısmını alacaksınız.

Kadınlar için rüyada limon acı gözyaşı belirtisidir. Bir kız rüyasında birine limon verirse, bu onun bir kavga başlatacağının bir işaretidir. Bir erkek rüyasında birine limon verirse, yapmadığınız bir şeyle suçlanacaksınız.

Rüyada başkasına limon vermek, karar verirken çok acele ettiğinizi ve şimdi her şeyi yeniden düşünmeniz gerektiğini söyler.

Ancak, yorumların tümü kötü değildir. Bir kadın bir rüyada limon alır ve toplarsa, bu başarı, hızlı kazanç ve refahı gösteren iyi bir işarettir.

Rüyada ölmüş birine limon vermek, birinin ona karşı bir şikayeti olduğuna dair bir işarettir.

Rüyada birine limon suyu vermek, bu kötüye işarettir – kırgın kişi intikam almayı planlar. Bir erkek için bu rüya, yorum kadınlarla aynıdır – kazanç ve başarı.

Rüyada hamile birine limon vermek, bir şeyden endişe duyduklarının bir işaretidir. Çocuğunuzla konuşun ve sebebini öğrenin, aksi takdirde bir çocuk kabuğuna çekilebilir.

Rüyada tanıdık birine limon vermek, sadakatsizliğin göstergesidir. Aşık insanlar için rüyada limon verilmesi bir skandala işaret edebilir veya ayrılabilir.

Rüyada limon satmak, eylemlerinizin belirsiz olabileceğini ve ihanet olarak algılanacağını söyler.

Rüyada sevgiliye limon vermek, planlarınıza ve işinize karışmak isteyen bir kişiyi devre dışı bırakacağınızın bir göstergesidir.

Rüyada birine limon tuzu vermek, başkalarının pahasına yararlanmaya çalıştığınızı söyler. Bir kadın için bu rüya, yakında kıskançlık sancıları çekecektir. Ama endişelenmemeli, endişeler yersiz.

Rüyada birine nane limon vermek, aşağılanma ve hayal kırıklığını tahmin eder. Yeşil bir limon görürseniz, bu bir hastalık ve sağlıksız durumun işaretidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status