Rüyada Birine Silahla Ateş Etmek

Rüyada birine silah ile ateş ettiğini görmek, sizi ve ailenizi mağdur eden kişilerle tartışmaya yorumlanır. Bir süredir sabrınızı taşıran bir konuda artık susmak yerine ağır laflar söylenebilir. Bazı insanlara yüzüne karşı hatalarını söylemek zorunda kalabilirsiniz. Maddi manevi sizi zor durumda bırakan kişiler hatalarını anlar. Mahkemesi olan biri de davasında iyi sonuçlar alır. Sizi mağdur etmeye kalkan kişiler yaptıkları haksızlıktan dolayı pişman olurlar. Rüyada düşmana ateş etmek, kötü niyetli çıkarcı insanlardan uzak durmaya yorumlanır. Çevrenizde sizi ve ailenizi kıskanan veya imkanlarınızda gözü olan kişiler ne yapsalar da huzurunuzu bozamazlar.

Rüyada eski sevgiliye silahla ateş etmek, aranızda bir konuşma geçeceğine yorumlanır. İlerleyen günlerde eski sevgili karşınıza geçebilir ve geçmiş ile alakalı konuşabilirsiniz. Ona karşı öfke kinizi varsa biter, artık içinizdeki ona söyleyebilirsiniz.

Rüyada Birine Silahla Ateş Etmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, şansın bahtın açılacağına ve düşmandan uzak durmaya yorumlanır. İş veya sosyal çevrenizde sizi çekemeyen kişilerden uzak durulur. Eğer ortaklık kurduğunuz biri ile anlaşmazlık yaşıyorsanız yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz. Size külfet olmaya kalkan biri başarılı olamaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Ayşe dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimin aylar önce beni aldatıp gittiği sevgilisinin başından silahla vurularak öldürüldüğünü gördüm.( sevgilimle ayrılalı 6 ay oluyor)

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni taşışacağınız birinin sizden etkilenmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status