Rüyada Birinin Dertli Olduğunu Görmek

Rüyada birinin dertli olduğunu görmek, bir rüyanın hem zıt bir yoruma hem de gerçekte gerçek bir yoruma sahip olabileceği durumdur.

Rüyada arkadaşının derdini dinlemek, bu yaşamda sizin için olumsuz bir işarettir. Çünkü kendinize karşı karşılıklı bir duygu beklememelisiniz. Hoş olmayan ve hatta tehlikeli bir durumda sıkışıp kalabilirsiniz, ancak kimse size yardım eli uzatmaz – kendi başınıza bir çıkış yolu bulmanız gerekecek. Kötü hissetme! Böyle hayal kırıklığı yaratan bir durumun bile olumlu yanları vardır: size çok şey öğretebilir; iniş ve çıkışlara karşı daha akıllı, deneyimli ve daha dayanıklı olacaksınız. Öte yandan, bu kadar acımasız bir tavrın nedeni sizde gizli olabilir, ancak etrafınızdaki insanlarda değil. Saygısız davranışlarınız onları bu tür insanlık dışı muameleye itebilir. Başkalarını yargılamadan ve size karşı haksız davranışlarını merak etmeden önce insanlara ve genel olarak hayata karşı tutumunuzu yeniden gözden geçirseniz iyi olur.

Böyle bir rüyanın gerçek bir anlamı olabilir. Düşüncelerinizin ve duygularınızın gerçeklikteki bir yansıması olabilir. Görünüşe göre, geçen gün biri veya bir şey için üzüldüğünüz benzer bir durum yaşadınız. Seni kalbinden vurdu, bu yüzden uyurken bile onu düşünmekten vazgeçemiyorsun.

Rüyada arkadaşının dertli olduğunu görmek, yakın gelecekte bir yolculuğa çıkacağını haber verir. Muhtemelen, sıradan ve işlerden biraz dinlenmek isteyeceksiniz. Bir yere seyahat etmeye karar verirseniz, iyi bir seçim yapacaksınız çünkü çevredeki bir değişiklik her derde devadır. Kesinlikle tüm sorunlarınızdan (en azından bir süreliğine) dikkatinizi dağıtmanıza izin verecektir. Kumsalda güneşlenmek kafanızı temizleyecek ve bazı sorunlarınıza yeniden bakma olanağına sahip olacaksınız. Siz de bunları en kısa sürede ve en etkili şekilde çözebileceksiniz.

Ayrıca, böyle bir rüya hayatınızdaki radikal değişiklikleri ifade eder. Bu kararınızdan bir saniye bile pişman olmayacak olsanız da bir yere taşınmanız mümkündür.

Ayrıca, rüyada birinin sana dert anlatması, sizi benzersiz bir karaktere sahip bir kişi olarak nitelendiriyor. Bir yanda yumuşak kalpli, diğer yanda katı ve emredicisiniz. Herhangi bir durumda herhangi birine bir yaklaşım bulmanıza yardımcı olur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status