Rüyada Birinin Yüzünü Isırmak

Rüyada birinin yüzünü ısırdığını görmek, ön yargılı olduğunuz veya arkasından konuştuğunuz bir insan ile yeniden bir araya gelmeye yorumlanır. Bu kişi ile tekrar aynı ortamda bulunmanız gerekebilir. Daha önce aranıda tatsız olaylar geçen biri varsa da aynı kişi ile aynı ortamda çalışabilirsiniz. Hoşlanmadığınız kişiler ile her gün yüz yüze bakmanız gerekebilir.

Rüyada birinin yüzünü köpek ısırması, aranızda geçen tartışmalardan sonra biriyle tekrar görüşmeye yorumlanır. Birbirinize söylediğiniz ağır lafların ardından hatır için bir araya gelinebilir. Hala öfkeniz olan biri ile de çevrenizi kırmamak için konuşabilirsiniz.

Rüyada Birinin Yüzünü Isırmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sosyal çevrenizde sizi üzen ve sıkıntıya sokan birilerine yorumlanır. Başka birinin söylediği laf söz yüzünden siz zor durumda kalabilirsiniz. Üzerinize iftira atmaya kalkan birileri olabilir. Bazı yanlış anlaşılmalar sebebi ile de sizi mağdur edebilirler. Bu sebeple aranızda kırıcı sözler geçebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. anonim dedi ki:

    Rüyamda köydeymişiz, harman yerinde, yerde bir mezar var, dedem yanında duruyor ve mezar kazılarak açılıyor, mezar sıg, mezarda yüzüm kömür gibi yanmış olarak ben varmışım, yine bu defaki rüyamdada da yüzümün sol yanını simsiyah yanmış gördüm

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi üzen birinin pişman olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status