Rüyada Biriyle Sigara İçmek

Rüyada biriyle sigara içtiğini görmek, bazı sorunları gözünüzde büyüttüğünüze ve kısa sürede çözmeye yorumlanır. Önünüzdeki sınavlar veya başka mülakatlarınız varsa korkulan olmaz ve emeklerin karşılığı gelir. İşsiz iseniz işe girmek için verdiğiniz çabaların da sonucu gelir. Kaygı ve endişeden kurtularak rahata edilir. Rüyada biriyle karşılıklı sigara içmek, biriyle dertleşmeye yorumlanır. Size tavsiyeler veren ve içiniz rahatlatacak sözler söyleyen biri olabilir. Ortak sorularınız olan biri ile de karşılıklı konuşarak dertleşebilir ve birlik olup sıkıntılarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Rüyada ölmüş biriyle sigara içmek, sizi özleyen birinden haber almaya yorumlanır. Sizden ayrılan veya küs olan biri varsa yeniden görüşmek isteyebilir. Sizi affedebilir ve yeniden sizi görmek konuşup görüşmek isteyebilir.

Rüyada Ünlü Biriyle Sigara İçmek

Çalışma hayatında çok başarılı olmaya ve artık iş yükünün hafiflemesine yorumlanır. İş yükünüz bir hayli azalabilir ve çalışma hayatında daha rahat edilir. Uzun zamandır işsiz olan kişiler yeni bir iş kurabilirler ve kendi işleri olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sigara İçmek

Bu rüya eski sevgilinin sizi özlediğine ve yeniden barışmak için ısrar edeceğine yorumlanır. Eğer sizi aldattıysa veya yalanlarını yakaladıysanız bunları telafi etmek isteyebilir. Sizden ayrıldıktan sonra çok pişman olduğu haberi gelebilir.

Rüyada Biriyle Sigara İçmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bir süredir sabır edilen bir konuda yaşanacak olan hayırlı haberlerle her şeyin düzene girmesine yorumlanır. Sabrın sonunda mükafatı gelir ve iyi olaylar olur. Sıkıntılı bir süreçten geçenler kısa sürede atlatırlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status