Rüyada Bisikletle Takla Atmak

Rüyada bisiklet ile takla attığını görmek, bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalacağınıza yorumlanır. Hiç hesapta olmayan sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden her ne kadar moral bozukluğu yaşasanız da geç de olsa bazı planlarınız gerçekleşebilir. Ancak bir süre sabır edip beklemeniz gerekebilir. Çok istediğiniz bir şeye de zamanında erişemeyebilirsiniz. Belki bir seyahat iptal olabilir ya da beklediğiniz bir ödemeyi zamanında alamayabilirsiniz. Eğer beklediğiniz bir haber varsa, bu da zamanında gelmeyebilir. Ancak er ya da geç size ulaşacaktır. Bu süreçte öfkeli tavır sergilememeli, beklemekten vazgeçmemelisiniz.

Rüyada bisikletle takla atarak uçmak, gelecek planlarınıza dair bazı değişiklikler olabilir. Sizi üzen ve yarı yolda bırakan biri yüzünden işleriniz aksayabilir. Hesapta olmayan masraflar ile de karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden bazı hayallerinizden vazgeçmeniz sizi üzebilir. Eğer sevdikleriniz size söz verdiyse, verdikleri sözleri tutmayabilirler. Rüyada başkasının bisikletle takla atması, başka birinden gelecek kötülüğe ve hasetliğe yorumlanır. Başka biri işlerinizi engellemeye çalışabilir ve yolunuza taş koyabilir.

Rüyada Bisikletle Kaza Yapıp Takla Atmak

Özel hayatınızda bazı şüpheler ve kafa karışıklığı yaşamaya yorumlanır. Aşk hayatında beklediğiniz mutluluğa erişememek veya aklınızı kurcalayan sorunlar yüzünden ilişkinizde sorunlar yaşanabilir. Sevdiğiniz insanın size karşı tutumu da güven vermeyebilir. Onunla evlenmek konusunda kararsız kalabilirsiniz. Eğer evliyseniz, eşinizin bazı kararlarına onay vermeyebilir, onun hata yapmasını önlemek isteseniz de onu bundan vazgeçiremeyebilirsiniz.

Rüyada Bisikletle Takla Atmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre bisikletle takla atmak, özel hayatınızdaki sorunlar yüzünden bazı hayallerinizi ve planlarınızı askıya almanıza yorumlanır. Ertelenen hayalleriniz yüzünden umutlarınız azalabilir. Özel hayatınızdaki bazı sorunlar yüzünden de iş hayatınızda geri planda kalabilirsiniz. Aynı anda pek çok sorunla uğraşamayarak bir şeylerden vazgeçmeniz gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Melek dedi ki:

  Rüyamda şiir yazıyordum ve onu hikaye şeklinde okuyordum sonra bülent ersoy geliyordu ve şiirimi okuyordu beğenmediğini söylüyordu sonra en sevdiğim çocuk oyuncu kazanıyordu bu yarışmayı sonra ben bir bayrak sallıyordum sonra en sevdiğim çocuk oyuncunun babası gelip benden bayrağı alıyordu ilerde bir kalabalik vardi oraya baktığımda babamı gördüm ıslık çalıyordu sonra bende sinirlenip bisikleti alıyordum ve takla atıyordum herkes bana bakıyordu sonra da uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır ertelenen plan projeleri hayata geçirmeye yorumlanır.

 2. Sıla dedi ki:

  Rüyamda bisiklete binen ünlü birini gördüm. Erkekti kendisi. Ve bindiği bisiklette aynı zamanda bir erkek çocuğu daha taşıyordu.Bir süre sonra ikisinin kaza yaptığını gördüm. Koşup yardım ettim. Çocuğu kaldırdım. Ve çocuk baya mutlu oldu.
  Şimdiden teşekkür ederim 😘

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok özlediğiniz bir insan ile kavuşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status