Rüyada Bol Ceket Giymek

Rüyada bol ceket giydiğini görmek, uzun zamandır istenilen ve arzu edilen bir şeye kavuşmak sahip olmaya yorumlanır. Pahalı bir eşya satın almak isteyen kişilerin yakında maddi durumları buna el verir. Lüks harcamalar yapabilirsiniz. Maddi olarak daha rahata erilir ve kişi isteklerini hayallerini gerçekleştirmeye başlar. Uzun zamandır almak istediğiniz şeyleri alabilir, kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Rüyada büyük ceket giymek, işsiz olan birinin yüksek maaşı olan bir işe girmesine yorumlanır. İşi olan biri ise terfi alabilir ve maaşına da zam gelebilir. Artık ekonomik durumunuz daha iyi hale gelir.

Rüyada salaş ceket giymek, sosyal çevrenizde popülerlik kazanmaya ve maddi açıdan engellerin aşılmasına yorumlanır. Maddi sebeplerden dolayı sosyal hayata karışamayan ve hep geri planda duran kişilerin ekonomik durumları düzelir. Artık dostlarınız ile daha çok aktiviteye katılabilirsiniz.

Rüyada Erkek Ceketi Giymek

Bir erkekten gelecek olan manevi destek veya iş hayatından desteğe yorumlanır. Bir erkeğin vesilesi ile önemli iş bağlantıları kurabilirsiniz ve iş hayatında size büyük bir destek sağlayabilir. Makam mevki değişikliği için de bir erkeğin yardımı gerekebilir.

Rüyada Bol Ceket Giymek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, verilen sorumlulukların rahat bir şekilde altından kalkmak ve sosyal statünün değişmesine, makam mevki edinmeye yorumlanır. Mesleki yaşantınızda büyük bir saygınlık kazanabilir, insanlardan bol övgüler alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status