Rüyada Boncuk Görmek

Modern rüya kitabına göre, olağanüstü etkiye sahip insanlar sizinle iletişimin gerekli olduğunu düşüneceklerdir. Rüyada boncukları ipe dizmek, sizden çok daha zengin olan kişilerin iyiliklerini göstereceği anlamına gelir. Rüyada boncuk sayarsanız, mutlu ve müreffeh günlere hazır olun. Rüyada boncukları dağıtmak ise sosyal merdivenden aşağı ineceğinizin habercisidir. Rüyada boncukları amaçsızca dağıtmak, yakınların size sırt çevireceği anlamına gelir.

Rüyada boncukları saymak, gerçekte rüya sahibini kolayca mutlu edebilecek bazı olaylar olarak yorumlanır. Rüyada boncukların etrafa saçılması, eski ve gerçek arkadaşlarınızla hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Bu nedenle, saygınızı kaybedebilirler. Rüyada boncuklar görmek, bazı işlerinizin güçlü kişilerin dikkatini çekeceğine işarettir.

Rüyada boncuk kolye görmek, pahalı ve değerli bir şeyin sembolüdür. Ayrıca, değer verdiğiniz yüksek ahlaki nitelikleri de sembolize edebilir. Rüyada boncukları ince bir ipe dizdiğinizi görmek, arkadaşlarınız veya akrabalarınızla iyi ilişkileriniz olmadığı anlamına gelir. Bu durumu düzeltmek için çok sabırlı davranmalısınız.

Rüyada çamurda kirli boncuklar görmek, samimiyetinizin size zarar vereceğini tahmin ediyor. Kişisel sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Rüyada boncuklu elbise giymek, bilgeliğinizden dolayı insanların saygısını duyuyorsunuz demektir.

Freud’un rüya kitabına göre boncuklar genellikle doğaları gereği ayırıcı olan erkekler tarafından görülür. Bu gerçek, böyle bir insanla birlikte olmayı hayal edemeyen potansiyel romantik kız arkadaşlarını iter.

Muhtemelen, kişisel mutluluğunuz yalnızca aynı küçük ve bilgiç eşin görüntüsünde bulunabilir.

Rüyada renkli boncuklar görmek, sizi destekleyebilecek ve koruyabilecek biriyle iletişim kurma ihtiyacınızı sembolize eder.

Rüyada dizili boncuk görmek, bu ailede refahın bir işaretidir.

Rüyada birinin boncuk vermesi, size karşı iyi tutumun değişeceği anlamına gelir.

Rüyada kendinizi boncuklarla süslemek, sıkıntı ve küçük bir ihanetin habercisidir.

Rüyada boncuklu bijuteri görmek, enerjinizi boşa harcadığınız ve yanlış bir yaşam tarzı seçtiğiniz anlamına gelir. Bir şeyi değiştirmen gerekiyor.

Rüyada boncuk satın almak, önemli bilgiler almak demektir. Rüyada boncuk satarsanız, çok seyahat edeceksiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status