Rüyada Büyük Bir Ev Almak

Rüyada büyük bir ev aldığını görmek, ailenizin anne babanızın sizden beklentilerini karşılamaya ve ekonomik güce sahip olmaya yorumlanır. Aileniz ve kendi hayalleriniz için verdiğiniz emekler boşa gitmez. Çok iyi bir iş fırsatı elinize geçebilir. Yatırım yapacak imkanlar da elde edilebilir. Ailenizin maddi durumu kötü ise yakında düzelir ve güzel bir eve taşınabilirler. Rüyada geniş ev almak, zenginlik ve sefa içinde yaşamaya yorumlanır. Gelecek günlerde sürpriz gelişmeler yaşanabilir ve maddi durumunuz daha iyi hale gelebilir. Kendi işinizde de yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

Rüyada büyük bir ev satın almak, malı mülkü olmayan kişilerin kendileri mal mülk edinmesine yorumlanır. Kazandığınız para ile iyi bir yatırım yapabilirsiniz. Kirada oturan kişiler artık kendi evlerinde oturmaya başlayabilirler. Rüyada çok odalı ev almak, çok fazla fırsatı elinize geçmesine yorumlanır. Artık sık sık seyahat edebilir ve evinize daha çok para getirebilirsiniz.

Rüyada Bahçeli Ev Satın Almak

Bu rüya hayırlı işler yapmak ve uzun vadeli fayda sağlamaya yorumlanır. İşlerinizde bereket artar ve hayırlı kazanca sahip olunur. Aile işi ile ilgilenenlerin aile işleri büyür. Aileniz sizinle gurur duyabilirler ve kariyerinizin en parlak dönemini yaşayabilirsiniz.

Rüyada Büyük Bir Ev Almak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iş hayatında sıkıntılı süreci atlatmak ve kazancın rahatlamasına yorumlanır. Düzenli bir geliri olmayanlar yeni bir işe girebilirler. Evinizde ailenizin de sizin de ekonomik durumu daha iyi olmaya başlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, rüyamda bana, kasabada, 3 katlı, bir ev alınmış, aracılık eden arkadaşla evin resmi işlemlerini yapmak için devlet dairesine gidiyoruz, aracılık eden arkadaşım, masada oturan memurlara bir kaç ödeme yapıyor, ev bana alındı ödemeleri ben yapmalıyım diye düşünerek cüzdanımı çıkarıp, memurlara ödemeler yapıyorum, cüzdanım bomboş kalıyor.

 2. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, bu rüyayı ikinci kez görüyorum, 5 katlı apartman, fakat yönü ters, bütün apartmanların çıkış kapısı ve pencereri yola dönükken bunun yönü aksi tarafta, kapısı ve pencereleri aksi yönde, birinde bir aile oturuyor, digerinde ise odasının duvarı Atatürk fotografları ile dolu ev sahibi evlerini kiraya vermeye çalışıyor ve kira kontratı yaptık

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yükselmeye ve devlet dairesinden iyi haberlere yorumlanır.

 3. Aygün dedi ki:

  Merhaba. Ruyamda ev almak icin ev bakiyordum. Ev çokta güzel değildi begenmedim ama idare eder diye düşündüm.Yorumlarsaniz sevinirim. Şimdi den cok sağolun.🌸❤️

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mal mülk edinmeye, rahat geçime yorumlanır.

DMCA.com Protection Status