Rüyada Büyük Cinsel Organ Görmek

Rüyada büyük cinsel organ görmek, yüklü bir kazanca veya yatırım yapılmasına yorumlanır. Mal mülk satın alma söz konusu olabilir. Ya da mal mülk satılmasından elinize yüklü miktarda para geçebilir. Kişi maddi olarak büyük bir rahatlamaya kavuşur. Tazminat bekleyenlerin eline hakları olan para geçer. Dolandırılan kişiler de paralarını geri alabilirler.

Rüyada çok büyük erkek organı görmek, büyük dertlerin tasaların sona ermesine yorumlanır. Zorluklar biter, kişi mahkeme ve başka sebeplerle çıkan sorunlardan kurtulur. Miras sebebi ile birbirinize düştüğünüz kişiler varsa uzlaşmaya varılır. Kendi çevrenizde huzurlu mutlu olursunuz.

Rüyada Büyük Erkek Organı Görmek

Sizin hakkınızda kötü niyetli konuşan kişilerin susmasına yorumlanır. Kötü kalpli kişiler sizden uzak durular. Duyduğunuz büyük dedikodular veya iftiralar varsa sona erer. Sizin üzerinize atılan büyük bir iftira biter. Zorlukların üstesinden gelebilir, daha da güçlenebilirsiniz.

Rüyada Büyük Cinsel Organ Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, büyük başarıların ardın sıra gelmesine ve gizli kalmamasına yorumlanır. Sizin adınızdan daha çok bahsettirecek önemli başarıların altına imza atabilirsiniz, şansınız açılır. Kişi büyük bir iş teklifi de alabilir.

Rüyada İlişkiye Girmek
Rüyada Edep Yerini Temizlemek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status