Rüyada Cam Bardakta Su Görmek

Bir Cam Bardakta Su Rüyası Açıklama:

Bir bardak veya kupa, kişinin karısını, su dolu ise, suyu içmemesi koşuluyla, oğlunu sembolize eder. Bir kişi kendisini bir meyve bahçesini ya da böyle bir bardağın içerdiği sudan bir toprağı suladığını görürse, bu onun evlilik hayatının mutluluk ve refah olacağı anlamına gelir.

Meyve bahçesini veya toprağı meyve veya mahsul verdiğini görürse, bu, karısının ona çocuk doğuracağı anlamına gelir.

Ama bir başkasının bahçesini veya toprağını suladığını görürse, bu iğrenç ve iğrenç kabul edilen bir rüyadır.

Rüyada cam bardakta su içilmesi genelde aileye daha çok maddi yardımda bulunmaya ve maddi olarak onların rahatlamasında büyük bir katkıda sağlamaya yorumlanır. Borçları yüzünden de sevdiklerine pek destek yapamayan kişilerin borç külfeti biter. Eğer çocuklarınız varsa onların bir süredir ertelenen maddi ihtiyaçları karşılanır.

Rüyada kırık cam bardakta su içmek, yalanların öğrenilmesi ile birlikte çok şaşırmaya ancak kimseyle paylaşamamaya yorumlanır. Birinin hatalarını söylemekte de zorlanabilirsiniz. Başkalarından gizlenen şeyler yüzünden gergin günler yaşanabilir.

Rüyada cam bardağa su doldurmak, bilgilerin artmasına, yeni şeyler öğrenmeye yorumlanır. Kişi eksik olduğu alanlarda kendini geliştirmeye başlar. Eğitimi yarıda kalan kişiler ise yeniden eğitim hayatlarına geri dönebilecekleri bir fırsat elde edebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status