Rüyada Çan Kulesi Görmek

Bir rüyadaki yüksek bir kilise çan kulesi görmek, sizi kalıcı olarak canlılıktan mahrum bırakacak ve işlerinizdeki düşüşün nedeni olacak yaklaşan ölümleri veya ciddi hastalıkları gösterir. Sorunları kendi başınıza önleyecek kadar güçlü olmayacaksınız. Afet sırasında kendi esenliğinizi koruyabileceğiniz eylemlerde bulunmanız gerekir.

Bir rüyada çan kulesinin üst katına tırmandıysanız ve çanın yanında durduysanız, kaderin iş ve kişisel ilişkilerde ciddi zorluklar hazırladığını, ancak yolunuza çıkan tüm engelleri onurlu bir şekilde aşacağınızı gösterir. Kalpte bir mutluluk hissi ve işte başarı, zaferin ödülü olacaktır.

Rüyada çan kulesinden düşmek, aksine, kazançlı ticari anlaşmalar değil, sağlık sorunları vaat eden kötü bir işarettir.

Rüyada yüksek bir çan kulesinden atladığını gördüyseniz, birine zarar vermek için yaptığınız acele hareketlerinizin çok feci sonuçlara yol açacağına – büyük bir fesat çekeceğinize ve arkadaşlarınızın saygısını kaybedeceğinize delalettir.

Rüyada yıkılmış veya harap olmuş bir çan kulesi görmek, yakın bir arkadaşınızla yakın gelecekte başınıza gelebilecek bir talihsizlik alametidir. Bazı durumlarda, bu rüya arkadaşlarla kavgalara ve aşk ilişkisinde karşılıklı hayal kırıklığına neden olabilir.

Rüyada çan kulesinde çanları çalan bir kilise görevlisi görüyorsanız, bu önemli konularda parlak umutların bir işaretidir. Çiftçilik ve tarımla uğraşan insanlar için bu rüya, iyi bir hasatın ve iyi anlaşmaların habercisidir; işadamları için – bu bir genişleme ve önemli bir kârdır.

Rüyada kendini çan kulesinde görmek, bu, rüyaların gerçekleştirildiğini ve başarılı bir yaşam yolu seçimini gösteren iyi bir işarettir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status