Rüyada Çan Sesi Duymak

Rüyada çan sesleri duymak, hayatınızdaki önemi fazla vurgulanamayan önemli ve özel olayları haber verir. Rüyada gelen çan sesleri, zenginlik ve refahla ilgili mutlaka müreffeh değişikliklerle karşılaşacaksınız. Rüyada çan zili çalınması, tam tersine, hayatınızda yakında ortaya çıkacak olan sıkıntılar ve yaramazlıklar hakkında uyarır. Bazen bir rüyada tek bir çan sesi sevilen birinin ölümünü haber verir.

Rüyada kilise çan sesi duymak, yaklaşan ödüller ve uygun teklifler hakkında hoş haberlere işaret ediyor. Rüyada kilise çanı çalmak, önemli bir kazanç elde etmenize yardımcı olacak çok önemli bir işte zafer kazanacaksınız. Rüyada çanların uzaktan çaldığını duyarsanız, bu rüya yakın insanlar için trajedi ve endişe habercisidir.

Rüyada mezarlıkta çan sesi duymak, bu, ruhunuzu yasadışı işler yapmakla ilgili rahatsız edici düşüncelerden arındırma zamanınızın geldiğinin bir işaretidir. Rüyada çanları çalarsan yakında iyileşirsin. Her zaman kötü alışkanlıklardan kurtulmak istediyseniz – niyetlerinizi gerçekleştirmenin zamanı geldi. Başınızın üzerinde net bir zil sesi duyarsanız, bu bir terfi alametidir. Rüyada gün batımında çalan zil, bir arkadaşın ciddi bir hastalığına veya ölümüne işaret eder.

Freud’un rüya kitabında, aşık insanlar için zil çalıyor, sosyal statüdeki değişimi – evlilik ve heyecan verici balayını sembolize ediyor. Hamile bir kadın için çan rüyası, mutlu emeğin habercisidir.

Rüyada inek çanı sesi duymak, bu, sizi ve eşinizi artık memnun etmeyen cinsel ilişkilerin kopmasının habercisidir. Rüyada inek çanı görmek – duygularınız yenilenecek ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz birçok mutlu an yaşayacaksınız.

Bakınız: Rüyada Çan Kulesi Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status