Rüyada Çeteden Kaçmak

Rüyada çete görmek, iletişim, yeni arkadaşlar, nadir durumlarda – tehlike ve korku anlamına gelen harika bir semboldür.

Rüyada çeteden kaçtığını görmek, sizi mutlu edecek yeni bir arkadaşlığın habercisidir. Yeni arkadaşlar her zaman en zor ve kafa karıştırıcı durumlarda bile sizi kurtarmaya ve desteklemeye gelir.

Rüyada çete size saldırırsa, bu rüya, sıkıntı ve endişe dolu telaşlı bir hayata işaret eder.

Rüyada çetenin üyeleri etrafınızı sarıyorsa, çok çalışmak sizin için zor olacak demektir. Rüyada çete lideriyle konuşuyorsanız, aşk hayal kırıklığına hazır olun. Büyük olasılıkla, sevgilinizi kaybedersiniz. Bundan kaçınmak için ilişkinize yakından bakmalı, tam mutluluk için neyin eksik olduğunu anlamalı ve belki bir şeyleri değiştirmelisiniz.

Rüyada sizi esir tutan bir çete görmek, hiçbir çaba sarf etmeden üstesinden gelebileceğiniz bir dizi küçük belaya hazır olmalısınız. Rüyada çete size işkence yaptıysa terfi ve maaşınızda artış olur. Ama sana çok pahalıya mal olacak.

Rüyada çete tarafından kovalanmak, size çok sıkıntı verecek küstah bir sevgiliye sahip olacağınız ve sonunda hayatınızdan sonsuza dek yok olacağı anlamına gelir.

Rüyada çete tarafından kaçırılmak, gerçekte orduda görev yapıyorsanız veya başka herhangi bir kolluk kuvvetinde çalışıyorsanız, tehlike veya risk anlamına da gelebilir.

Rüyada çeteyle savaşır ve birisini gangster esaretinden kurtarırsanız, bu rüya size iş dünyasında çok fazla şans ve başarı vaat ediyor.

Rüyada silahlı bir çete görüyorsan – psikolojik olarak olumsuz yönde etkileneceksin.

Rüyada kendinizi bir çetenin üyesi olarak görüyorsanız, partnerinizden ayrılacaksınız demektir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status