Rüyada Çığ Altında Kalmak

Rüyada dağlardan düşen çığ altında kalmak, yolundaki her şeyi süpürüp ağaçların kırılması, iç karışıklık ve heyecanın bir işaretidir. Kalbinizde duygular ortaya çıkıyor ama siz onları ihlal etmeye çalışıyorsunuz. Bu duygular henüz gelmemiş olabilir, ancak yakın gelecekte belirginleşeceklerdir. Bir rüyanın en belirgin ve yakın uygulaması, kötü hava koşullarının habercisidir – kuvvetli rüzgarlar. Rüyada çığ ile havaya uçarsanız – büyük aşka hazır olun.

Rüyada arabada oturuyorsanız ve çığ altında karda gömülürseniz, ihanet şüphenizin bir göstergesidir; ancak çoğu durumda korkularınızın anlamsız olduğunu belirtmekte fayda var.

Rüyada Çığ Altında Kalmak

Rüyada tamamen çığla kaplıysanız, bu çok iyi bir işarettir. Yakın gelecekte hoş değişiklikler bekleyebilirsiniz; sevgili insanlarla kavgalar duracak ve uzun zamandır beklenen ateşkesi ve iç huzurunu yaşayacaksınız. Ancak bu günü beklemeli ve sakin kalmalısınız, duyguların çığından sonra öfkeyle söylenen gereksiz ve gereksiz kelimelerin kırık kalplerini bırakmamalısınız.

Rüyada çığ geldiğini görmek, ilişkide bir kısır döngünün habercisidir. Kendi duygularının girdabında sıkışıp kaldın ve onlardan kurtulman imkansız. Bu sizin için aşkın bir yük olduğu ve sadece dinlenmeyi düşünebileceğiniz bir kriz dönemidir.

Bakınız: Rüyada Çığ Düşmesi

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status