Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata gördüğünüzde, nefis kelimesi aklınıza gelir. Bu dünyadaki hemen hemen tüm insanlar çikolatayı sever. Birisi size bir parça çikolata teklif ettiğinde, onu alıp yemeye kesinlikle direnemezsiniz.

Çikolata farklı şeyleri tasvir eder. Günahkar ayartmalar, tatlılık, açgözlülük, kutlama zamanı, özel günler, aşk ve romantizm, şehvet ve ayrıca arzular.

Çikolata rüyasının anlamı, gördüğünüz rüyanın türüne bağlıdır. Rüyada çikolatayı yediğinde mutlu muydun? Tadı güzel miydi? Çikolata yediğiniz tuhaf bir kutlama var mıydı? Biri size çikolata ikram etti mi? Çikolatada solucanlar var mıydı? Bayat ve kötü müydü? Erimiş miydi? Sağlam mıydı? Onu yedin mi yoksa sadece kabul edip başka bir yerde mi sakladın?

Rüyada çikolatanın tadına dikkat etmelisiniz. Tatlı bir çikolata yemeyi rüyada görmek, hayattaki mutluluğu ve huzuru tasvir eder. Rüyada bir kutu çikolata yerseniz, bu hayattaki açgözlülüğü gösterir. Hayatında zaten çok başarılısın, ama daha fazlasını hayal ediyorsun.

Rüyanızda eritilmiş çikolataların tadını çıkarmak, kendi duygusallığınızı temsil eder. Genç bir erkek veya kız, erimiş çikolataların tadını çıkarmayı rüyada görürse, cinsel uyanışını gösterir.

Sembolizm:

Çikolata, kutlamaların sembolüdür. bazı iyi haberler kesinlikle kulağınıza gelecek. Bir erkek tanıdığı bir kadının sunduğu çikolatayı yemeyi rüyada görürse, bu hayatında bir tür baştan çıkarma anlamına gelir. Muhtemelen bu kadına cinsel olarak ilgi duymuştur.

Bir kadın çikolata sunan bir erkeği rüyada görürse, bu onu etkilemeye ve cezbetmeye çalıştığı anlamına gelir.

En Yaygın Çikolata Rüyaları:

Rüyada tatlı çikolata yemek – Çikolatalar ruh halinizi güçlendirdiği için hayatta huzur ve mutluluğa kavuşacaksınız.

Rüyada eritilmiş çikolata yalamak – Uyanık hayatınızda birine cinsel olarak ilgi duyuyorsunuz.

Rüyada çikolata yapmak – Rüyada çikolata yaparsanız, hayatınızda pek çok olumlu değişiklik getirecek bir proje üzerinde çalışıyorsunuz demektir.

İlginizi Çekebilir:

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status