Rüyada Çilek Görmek

Çilek dünyanın her yerinde hemen hemen herkes tarafından sevilir. Küçük çocuklardan, sert meyveleri yiyemeyen yaşlılara kadar, çilek herkes tarafından sevilir. Çilekleri seviyorsanız, onları rüyalarınızda görmek normaldir. Ancak rüyanızda gördüğünüz çileklerin durumuna göre farklı yorumlar vardır.

Kadınsanız ve rüyanızda bir tabak çilek görürseniz, cinsel duygularınızı tasvir eder. Yanınızda sevgilinizin bedenini hissetme dürtüsünüz var. Sabahtan akşama birkaç gündür cinsel düşünceleriniz var.

Çilekler size cinsel ihtiyaçlarınızı hatırlatır. Onları rüyanızda gördüğünüzde, şu anda epey zamandır ilişkiden uzak kalmışsınız demektir ve artık hislerinize geri dönüp kendinizi sevgilinize teslim etme vaktiniz gelmiştir.

Rüyada çileği dudaklarının arasına sıkıştıran bir kadın görürseniz, bu baştan çıkarmaya işaret eder. Birisi sizi kendisine çekmeye çalışıyor ve siz o kişiden çok etkileniyorsunuz. Ancak bu duygular sizi önümüzdeki dönemde tehlikeye atabilir, bu yüzden onlardan kaçınmaya çalışın.

Sembolizm:

Rüyada çilek cinsel duyguları, çekiciliği, kıskançlığı, düşmanları, tutkuyu ve yeni aşkı temsil eder.

Rüyanda çilek yerken ve tadını çıkarırken kendini görürsen, bu hayatında aşkı bulduğun anlamına gelir. En iyi yanı, hayatınızda çok yakında birini bulabilmenizdir.

Rüyada başka birinin çilek yemesini görmek, kişinin sizi kıskandığı ya da onu kıskandığınız anlamına gelir. Endişelenme – yine de zarar vermek istemiyor.

Rüyada tatsız veya çürümüş çilek yemek, sevgi veya yas kaybı anlamına gelir. Uzun süredir kayıp olan bir aşkın anılarında yaşıyorsun.

En Yaygın Çilek Rüyaları:

Rüyada Lezzetli ve Sulu Çilekler Yemek

Böyle bir rüya, yaşamdaki cinsel zevkleri gösterir. Ya cinsel hayatınızdan zevk alıyorsunuz ya da iyi bir cinsel ilişkiye giriyorsunuz.

Rüyada Çilek Kesmek

Böyle bir rüya hayattaki kaybı gösterir. Aynı zamanda hastalık anlamına da gelebilir.

Rüyada Büyük Çilekler Görmek

Büyük veya büyük çilekler, aşırı derecede ‘gururlu’ olduğunuz anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status