Rüyada Cinsel Tacize Uğramak

Rüyada cinsel tacize uğramak, yakında uzun zamandır görmediğiniz biriyle tanışacağınızı gösterir. Ne yazık ki, bazı koşullar nedeniyle bunu yapmak imkansızdı. Yakın gelecekte böyle bir fırsat sizin elinizde olacak. Bunu kaçırmaya çalışmayın! Bu kişiyle iletişim sizin için temiz bir nefes gibi olacak çünkü uzun süredir birbirinizi görmemiş olmanıza rağmen hala ruh ikizisiniz. Bu kişiye hala kendiniz olarak güvenebileceğinizi hissedeceksiniz.

Aynı zamanda, böyle bir rüya tanımadığınız bir kişiyle tanışmak anlamına gelebilir, ancak yakında sizin için özel hale gelecektir. Bekarsanız, gelecekteki eşiniz olabilir. Ancak, sevgilinizi bulmanın savaşın yarısı olduğunu unutmayın. Bazen onu tutmak daha da zordur. Bunu yapmak için bir kişinin bilge, sabırlı ve sevgi dolu olması gerekir.

Rüyada cinsel tacize uğramak ve kurtulmak, hayatından memnun olmadığına işaret eder. Özellikle işiyle ve özel alanıyla (muhtemelen kadınlarla bazı sorunları var). Gerçekten öyleyse, iş değiştirmeyi geciktirmeyin. Hayat sevmediğin bir şeyle, sana her dakika işkence eden bir şeyle meşgul olmak için çok kısa. Başka bir sorunla başa çıkmak için (kadınlarla ilişkiler kurmak), bir erkek kendine daha fazla güvenmeli ve özgür olmalıdır. En sık görülen problemdir. Biraz rahatladığınızda ve her şeyi daha kolay aldığınızda, karşı cinsin temsilcileri bu şekilde ne kadar tatlı ve samimi olduğunuzu görecektir.

Bu rüyanın bir yorumu daha var. Böyle bir rüya aynı zamanda büyük bir başarıya da işaret edebilir. Ancak, ona ulaşmak için çok çaba ve zaman harcamanız gerekecek. Sıkı çalışmanızın sonuçlarından memnun olduğunuzda, dinleneceksiniz. Acılarınız için sözde ödülünüz olacak.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status