Rüyada Çorap Çıkarmak

Rüyada çorap çıkardığını görmek, size verdiği sözleri tutmayan ve maddi olarak zarara uğratan kişilerin tüm bu zararlarını karşılamaları anlamına gelir. Uzun zamandır mahkemeden sonuç bekleyen kişilerin haklı olduğu bir konuda davasında kendi lehine bir sonuç çıkar. Tazminat bekliyor iseniz istediğiniz tazminatı alabilirsiniz. Ya da birine kefil olan kişiler o kişinin borcunu ödemekten kurtulabilirler. Sahte çek ve evrak gibi sebepler ile başı derde girenler her kim yüzünden bu sıkıntı ile uğraşıyorlarsa o kişi başınıza açtığı dertleri telafi eder.

Rüyada çoraplarının ayağından çıkarmak, kime güvenip güvenmeyeceğinizi geç de olsa öğrenmek ve bazı insanlara karşı daha temkinli olmaya yorumlanır. Sizden borç isteyen birine de borç vermemek konusunda kararlı olabilirsiniz. Dolandırmaya kalkan birileri olabilir.

Rüyada Başkasının Çorabını Çıkarmak

Bir süredir paranızda veya başka imkanlarınızda gözü olan bir insana yorumlanır. Sizi kıskanan bu kişi sizi mağdur etmek isteyebilir. İş hayatında da sizin hakkınız olan bir şeye sahip olmak isteyen birine karşı dikkat edin. Çeşitli hileler deneyebilir.

Rüyada Çorap Çıkartmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bir süredir devam eden sorunlardan yakında kurtulmaya ve maddi külfet olan kişiler ile yolları ayırmaya yorumlanır. Sizin maddi imkanlarınızda gözü olan kişiler ne yapsalar da zarara uğratamazlar ve niyetleri hemen anlaşılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Fatih dedi ki:

    Merhaba rüyam da ayaklarım dan çorabı çıkarıp yıkıyorum sonra asıyorum kurumasi icin şimdi den teşekkür ederim

  2. gaylord42 dedi ki:

    remove s

DMCA.com Protection Status