Rüyada Dalga Görmek

Bir dalga, denizdeki gelgiti tasvir ediyor. Güneşli günlerde kıyı kenarlarının ıslak ve sıcacık, geceleri eriyip kuru kalmasına yardımcı olur.

Rüyada dalgalar görmek, iç duygularınızı tasvir eder. Tıpkı bir dalganın sakin ya da saldırgan olabileceği gibi, duygularınız kontrolünüzün çok ötesindedir.

Rüyada büyük ve kontrol edilemeyen bir dalga görmek, öfkenizi tasvir eder. Kıyıya agresif bir şekilde sıçrarsa, artık hayal kırıklığınızı kontrol edemediğiniz anlamına gelir. Ya çevrenizdeki insanlara sinir krizi geçirmeye başladınız ya da melodram yakında başlayacaksınız!

Rüyada küçük bir dalga görmek aşırı sakinliği gösterir. İnsanların size yanlış yaptığını bilseniz bile, sizin tarafınızdan kesinlikle bir tepki alınmaz. Birisi öz saygınızı güçlendirmeye çalışırsa, konuşma zamanınız gelmiştir.

Rüyada sakin ve huzurlu bir dalga görmek dengeyi gösterir. Duygularınızı nasıl dengeleyeceğinizi biliyorsunuz. Çevrenizde olup bitenler hakkında ne aşırı heyecanlı ne de donuksunuz.

Sembolizm:

Rüyada dalga, yaklaşan olayları veya olayları, kutlamaları, duyguları, gizli duyguları, sırları ve fırsatları ve tehditleri temsil eder.

Rüyada büyük bir dalgada sörf yapmayı görmek, işleri olumlu bir şekilde alma maceracı doğanızı gösterir. Hayatınızda olumsuz bir şey olsa bile, bunu yeni bir meydan okuma olarak alma alışkanlığınız var. Rüyanda sörf yapamazsan, aşırı güveni gösterir.

Rüyada denizde yükselen ve alçalan dalgaları sessizce izlemeyi görmek, gizli duygularınızı gösterir. Çok sevdiğin biri var ama ona duygularını ifade edemiyorsun.

En Yaygın Dalga Rüyaları:

Rüyada Sörf Yaparken Dalgada Boğulma

Böyle bir rüya, fırsatları kaybetme korkunuzu tasvir eder.

Rüyada Büyük Bir Dalgadan Kaçmak

Böyle bir rüya, etrafınızda çok fazla sorun olmasına rağmen, kendinizi aklı başında tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınız anlamına gelir.

Rüyada Tsunami Görmek

Böyle bir rüya, hayatınızdaki yıkım uyarısından başka bir şey değildir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status