Rüyada Dambıl Görmek

Rüyada bir dambıl satın alırsanız, önemli konularda karar verme ihtiyacını önceden bildirir. Bu durumda hata yapma korkunuzu yansıtıyorsa; bu nedenle, sizin için gerçek bir otorite olan birinden tavsiye almanız yanlış olmaz.

Rüyada dambıl ile egzersiz yapıyorsanız, gerçek hayatta komplikasyonlarla karşılaşabilirsiniz. Dışlanmamak, kavgaya yol açan bir çatışmanız olacak. Rüyada egzersizi yaparken dambılları düşürürseniz, sevgilinize olan güveninizi kaybedebileceğinize ve uzun bir ayrılığa yol açacağına işarettir.

Rüyada mağazada bir dambıl seçip ağırlığını kontrol ederseniz, daha yaşlı ve daha deneyimli bir kişiden yardım istemeniz gerektiğini söyler. Rüyada dambıl ile antrenman yapmak, dövüş sinyalleri.

Rüyada girişimci halterden düştüğünü hayal ederse, büyük olasılıkla iş kariyerinde bir dönüm noktası olacak iş komplikasyonlarıyla karşılaşacaktır.

Rüyada elinde dambıl olan bir adam görmek, gerçekte sağlığınız için ciddi bir tehdit var. Bazen bu rüya, bazı uygunsuz davranışlardan dolayı suçluluk duygusu yaşayacağınızı öngörür. Freud’un rüya kitabındaki rüyada halter, gerçekleştirilemeyen bir görevi üstlenerek kendi gücünün abartılması olarak yorumlanır. Belki de bu rüya cinsel yaşamdaki aşırı gereksinimleri gösterir.

Rüyada dambıl kaldırmak – zahmetli bir şeye başlamak demektir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status