Rüyada Dans Ettiğini Görmek

Bu tür bir rüyayı yorumlamadan önce, bakalım bir insan ne zaman dans ediyor? Elbette mutlu olduğunuzda veya hayatta gerçekten önemli bir şeyi kutlamanın veya değer vermenin zamanı geldiğinde! Memnun olduğumuzda dans ederiz ve her şeyin nihayet istediğimiz gibi yerleştiğini biliriz.

Rüyanda nasıl bir dans yaptığını hatırlaman gerekiyor. Yalnız mı yoksa arkadaşlarla mı dans ediyorsun? Bir klüpte deli gibi dans ediyor musun? Eşinizle, etrafınız mumlarla çevrili, güzel bir romantik şarkıyla yavaşça dans ediyor musunuz? Neşe içinde ve arkadaşlarınızla dans ediyorsanız, bir çeşit kutlama yolda. Hayatınızda büyük bir şey üzerinde çalışıyorsanız – kendinizi tebrik edin çünkü hedefinize yakında ulaşılacak.

Rüyada kulüpte dans ederseniz, hayatınızda oldukça rahatsınızdır. Hafta sonları ruh halimizi veya partimizi değiştirmek istediğimizde kulüplere gideriz. Uzun zamandır parti yapmadıysanız, böyle bir rüya, ara vermeniz gerektiği anlamına gelir!

Rüyada biriyle romantik bir şekilde dans ederseniz, aşkı ve partnerinizle olan bağınızı tasvir eder.

Sembolizm:

Dans, cinselliği, mutluluğu, rahatlığı, zaferi, güveni ve ayrıca kutlamayı temsil eder. Kendinizi rüyanızda dikkatsizce dans ederken görürseniz, hayatınızdaki tavrınızı gösterir. Hayatındaki sorumluluklardan pek hoşlanmayan kaygısız bir insansın.

Rüyada korkudan dans ediyorsanız, diğer kişinin isteği üzerine bir şeyler yaptığınızı gösterir. Hayatta yapmak istediğin şey bu değil.

Rüyada kendinizi insanların önünde çıplak dans ederken görürseniz, başkalarının önünde ifşa olmak bir korkudur.

En Yaygın Dans Rüyaları:

Rüyada başka birinin üzüntü ile dans ettiğini görmek – Üzüntünle dans eden diğer insanları hayal edersen, düşmanların kazandı ya da kazanabilir.

Rüyada yalnız dans etmek – Kendinizi yalnız dans ederken rüyada görmek, hayatta başarıya ulaşacaksınız!

Rüyada partnerinizle dans etmek – Birlikte dans ettiğiniz ikisini rüyada görürseniz, partnerinizle olan bağınız güçlenecektir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status