Rüyada Dekan Görmek

Rüyada dekan görmek, şu anda öğrenciyseniz kötü bir işaret olarak yorumlanır. Geçemeyeceğiniz veya yeterli not alacağınız en yakın sınav ve testlerden. Diğer herkes için bir rüyada dekan, yaşamda olumlu bir değişikliğin habercisi değildir. Fikirlerin gerçekleşmesi için hayal kırıklığı ve fırsat eksikliği yaşayacaksınız.

Rüyada arkadaşınızdan birinin dekan olduğunu görmek, kendi umutlarınızın çöküşüne ve piyangoyu kaybetmeye işaret eder. Yönetim size bir rüyada dekan olmayı teklif ederse, yalnızca bir durumda başarılı olursunuz. Ancak sorunlarınız çözülecek olsa da, yine de çok zaman alacak.

Rüyada dekan olmak, gerçek hayatta sevdiklerinizin sizi dikkatle izlediği gerçeğini temsil eder. Er ya da geç, bu kontrol sizi rahatsız etmeye başlayacak, ancak bu tür bir hakimiyetten kurtulmak zor olacaktır. İlişkinizi analiz edin ve akrabaların baskısından kaçmaya çalışın – kendi eylem ve eylemlerinden sorumlu olabilirsiniz.

Rüyada dekan sizi azarlıyorsa, duygusal kaynaklarınızın tükendiğini gösterir. Dinlenmeyi düşünmenin zamanı geldi, daha çok yabancı ülkelere seyahat etmeyi düşünmenin zamanı geldi. Rüyada dekan ile konuşmak, sınavlara hazırlanmanız gerekecek aksi halde sınav haftasını geçemezsiniz.

Rüyada üniversite dekanı görmek işlerle ilgili üstesinden gelemeyeceğiniz endişeleriniz var; ve tüm işi yeniden yapmak için yeterli güce ve enerjiye sahip değilsiniz. Zamana dikkat etmemeye çalışın, sinir sisteminiz meselelerin gecikmesine aşırı tepki vermeyecektir.

Freud’un rüya kitabındaki DEKAN, itaat etmeyi ve birinin size yenilikler öğretmesini ve yeni duyumlar yaşamanıza izin vermesini beklemeyi sevdiğinizin bir işareti olarak görür.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status