Rüyada Deniz Feneri Görmek

Rüyanızda deniz feneri görürseniz, buna ciddi şekilde tepki göstermeniz gerekir. Gerçek hayatta ileride bir tehlike var. Son derece dikkatli ve özenli olmanız gerekiyor. Planlarınızı ve sırlarınızı kimsenin bilmesine izin vermeyin.

Rüyada dalga tepesinde yan yana sallanan bir deniz feneri görmek, hayatta önemli bir karar vermeniz gerekeceği anlamına gelir. Kararınız sevdiğiniz kişiyi veya yakın bir kişiyi etkileyecektir.

Rüyada deniz fenerine doğru yüzerseniz ama ona ulaşamazsanız, hayatta yakında bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız ve aziz hedefiniz bir süre ertelenecek. Üzülmeye gerek yok, zamanla her şey eski haline dönecek.

Rüyada deniz fenerinin içinde olmak, hayattaki eğlencelerden çok şey reddetmek anlamına gelir. Bu yüzden kolayca çişini yaparsın. En yakın zamanda dinlenmeye ve rahatlamaya çalışın.

Rüyada deniz fenerinde yaşamak, kimseye güvenmenize gerek olmadığı, sadece gücünüze inandığınız anlamına gelir. Birinden yardım istemek için en iyi zaman değil.

Rüyada deniz fenerine gitmek, sorumsuzluğunuzun size zarar vereceği anlamına gelir.

Rüyada deniz fenerine yüzdüğünüzü görmek, yaşam sorunlarınızı çözmek için yaptığınız muazzam çabalarınızın bir yansımasıdır. Bir bayan için böyle bir rüya, bir ortak bulma ve evlenme arzusunu gösterir.

Rüyada deniz fenerini yakmak, başarıya giden yolda büyük engellerle karşılaşacağınıza delalettir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status