Rüyada Deniz Yıldızı Görmek

Deniz yıldızlarıyla dolu bir akvaryumu gözlemlediğiniz bir rüya gördüyseniz, bu rüya yeteneklerinizi herkese göstermek istediğiniz anlamına gelir.

Rüyada deniz yıldızı toplamak, yeni olan her şeye bilinçsiz eğiliminizi gösterir.

Rüyada deniz yıldızı bulmak, başkalarının asla aklına gelmeyecek yöntemlerle kendinizi eğlendirmeye çalıştığınız anlamına gelir.

Rüyada deniz yıldızı yapışması, çevrenizdeki birinin güveninize değer olduğuna işarettir.

Rüyada deniz yıldızını eline almak, gerçek hayatta geleceğinizle ilgili net bir vizyona sahip olduğunuz, kendi kendinizi motive ettiğiniz ve proaktif olduğunuz anlamına gelir. Başka birinin baskısı altında asla fikrini değiştirmeyeceksin.

Rüyada deniz yıldızı yemek, böyle bir rüya yeterince aile mutluluğunuza sahip olmadığınız anlamına geliyor. Belki işte bazı sorunlarınız var, ama yakında ortadan kalkacak.

Rüyada siyah deniz yıldızı görmek, bu rüya birinin sizi çok rahatsız eden bir şeyi saklamanıza yardımcı olduğuna işarettir. Bu kişiyi takdir etmelisiniz.

Bu rüyayı Perşembe günü görürseniz – mesleğinizin size kar getirmesini istiyorsunuz. Eğer çok denersen, bu gerçekleşebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status