Rüyada Diyet Yapmak

Rüyada diyet görmek, modern rüya kitabında bu, gelecekte büyük bir sürprizin işareti olarak yorumlanır. Aynı rüya, çeşitli izlenimlerle dolu olacak ilginç eğlenceyi tahmin edebilir.

Rüyada diyet yapmak zorunda kaldıysanız, gerçek hayatta başka bir iş aramanız gerektiğine işaret eder. Bunun nedeni, bazı çok kıskanç meslektaşlarla ilgili bir sorun olacaktır. Rüya kitabı, bundan dolayı çok fazla endişelenmemeniz gerektiğini söylüyor; yoksa gerçekten hasta olabilirsin.

Rüyada doktora giderseniz ve size bir diyet listesi verirse – hak edilmemiş zevk için ödeme zamanı.

Rüyada kilo vermek istediğinizi, ancak diyet yapamıyorsanız, yakın kişilerle ilişkilerde zorluklar yaşayacağınızın habercisidir.

Rüyada diyetisyene gitmek, ilginç ve şaşırtıcı haberleri müjdeliyor. Ayrıca yakın gelecekte eğlenceli ve ilginç bir şirkette boş zaman geçirebileceksiniz.

Rüyada diyeti bozmak, işinizde değişiklikler olacağınız anlamına gelir. Büyük olasılıkla, gerekli bir önlem olacaktır. Bu rüyadan sonra, meslektaşlarınıza daha dikkatli olmanız istenir – aralarında düşman bulabilirsiniz. Olumsuz işaret, bir doktorun sıkı bir diyete uymanızı tavsiye etmesidir. Ne yazık ki, yaşam tarzınızı daha huzurlu bir şekilde değiştirmek zorunda kalacaksınız. Reddederseniz, her türlü aşırılığın karşılığı çok zor olacaktır.

Rüyada kilo vermek için güçlü bir arzunuz olmasına rağmen, diyeti bozarsanız, gerçek hayatta tam bir başarısızlık yaşayabileceğinizin habercisidir.

Rüyada diyete girmek, sağlığınızın ve görünümünüzün dikkat ve özen gerektirdiğinin bir tahminidir. Bir doktor tarafından verilen diyet – kendi görünümünü değiştirmenin istenmediğine dair bir uyarı, çünkü vücudun bir kişiye doğası gereği verildiğine ve buna müdahalenin sorunlara neden olabileceğine inanıyorsunuz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status