Rüyada Duvara Merdiven Dayamak

Rüyada duvara merdiven dayadığını görmek, tek başınıza büyük zorlukların üstesinden gelerek isteklerinize erişeceğinize yorumlanır. Karşınıza çıkan engelleri aşmanızda kimseye yardım etmeden tek başınıza mücadele etmek isteyebilirsiniz. Kendi çabalarınız ile kısmetlerinizi artırabilir, mal mülk sahibi olabilir ya da daha iyi şartlar elde edebilirsiniz. Geçmişte verdiğiniz emekler boşa gitmeyecek ve herkesin sizi takdir edeceği bir konuma yükselebilirsiniz. Hayatınızda pek çok şey yolunda gitmeye başlayabilir. Kimseye muhtaç olmadan sıkıntıları aşabilirsiniz. Belki birilerinden gizlediğiniz problemleri de kısa sürede atlatabilir, kimseye duyurmadan sorunlarınızın çözümünü bulabilirsiniz.

Rüyada başkasının duvara merdiven dayaması, başkasından alacağınız yardım ile çok büyük zaferler elde edeceğinize yorumlanır. Yeteneklerinizi fark eden biri sayesinde başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanmanız olasıdır. Bu kişi size öncü olabilir ve yeteneklerinizin fark edilmesini sağlayabilir. Başkasından alacağınız yardım ile iş ya da özel hayatınızda bir şeyler yoluna girmeye başlayabilir.

Rüyada kısa merdivenle duvara tırmanmak, hedeflerinize çok kısa sürede ulaşacağınıza ve engelleri hemen aşacağınıza yorumlanır. Hayallerinize tez zamanda erişebilir, kısa vadede büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz. Rüyada uzun merdivenle duvara tırmanmak, bir süre daha bazı hayallerinizi erteleyeceğinize, bir şeylerin gerçekleşmesi için daha zamana ihtiyacınızın olduğuna yorumlanır. Biraz daha sabır etmeniz gerekebilir.

Rüyada Duvara Merdiven Dayamak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre duvara merdivenle tırmanmak, gizli hedeflerinize erişeceğinize ve bir anda herkesin sizin başarılarınıza şaşıracağına yorumlanır. Herkesten gizlediğiniz plan ve projelerinizde başarı sergileyebilir ve bir anda herkesi şaşırtabilirsiniz. Önünüze konulan engelleri er ya da geç aşacağınızı unutmadan pes etmemeniz ileride sizi pişman etmeyecektir. Şimdi başladığınız bir işten ileride güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hill dedi ki:

  Merhaba uzun zamndır zihnimi meşgul eden bir rüya yardımcı olursanız çok sevinirim.teşekkürler Rüyamda iş yerimde sırt üstü yerde yatıyorum 3 gözü olan minik bir kuş nasil olduysa gelip bana sığındı kalbimeydi , göğsüme. Bakıyorum sol kanadı ve sol ayağı birbirine bağlanmış ne uçabilir vaziyette ne de yürüyebilir vaziyette aslında, çözdüm uçurdum onu. Daha sonra bir holdeyim ve onun artık büyümüş ve bu kez yeşil renkte olduğunu ve yine 3. gözü dikkatimi çekiyodu..aynı şekilde bağlanmıştı ve bana geldi. Ben yine çözdüm uçurdum onu. Kanatları ve kuyruğu da 3 güzü gibi kaldı aklımda.. Sonra iş yerimin merdivenlerinin son basamağında gördüm kendimi erkek kardeşime dayanmış bir şekilde Arkama baktım patronumla göz göze geldik Bana bakıyordu öyle uyandım Şimdiden teşekkür ederim umarım yorumlayabilirsiniz. Selamlar sevgiler

 2. çağrı dedi ki:

  Rüyamda evimin penceresine hatta banyonun küçük penceresine dışarıdan merdiven dayanmıştı. Bunu rüyamda gece eve hırsız girmek istemiş birdaha bu merdiveni dışarıda bırakmayalım diue düşündüm. O Kadar gerçekti ki uyandığımda bahçeye çıkarak dışarıdan eve baktim gerçekten merdiven varmi diye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya istek ve hedeflere yakında ulaşmaya yorumlanır.

 3. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, rüyamda oturdugum semtin meydan yerinde boydan boya duvar vardı, yaşlı bir adam, duvardaki bir kaç delige kavanoz( içinde misket büyüklügünde taşlar vardı) yerleştiriyordu, daha sonra o meydanda banyo duşu varmış, duş etrafında parçalanmış, naylon perdeler vardı, herkese açık bu yerde duş aldım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zor bir sorumluluk üstlenmeye, borçların bitmesine yorumlanır.

 4. yaren dedi ki:

  rüyamda yatak odamın penceresine merdiven dayanmıştı ve bir adam bu merdivenlerle çıkarak penceremde beni bekliyordu ve bana senin daha iyi uyuman için geldim dedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde rahat geçim ve huzura yorumlanır.

 5. Yuzarsif dedi ki:

  Rüyamda bir kadın ve erkekle bilmediğim bir damdayım. Damdan inip hastaneye gitmeye çalışıyorum. Ama damdan inemiyorum. Hastanede hemen karşımızda ambulans geliyor hastaneye bunu hatırlıyorum. Ben hastanede çocuğumu ziyaret etmek istiyorum aslında çocuğun annesine gitmek istiyormuşum. Yanımda ki kız gitme diyor sarışın bir bayan, ben de inmek için uğraşıyorum gitmeliyim diyorum. Gerçek hayatta bekarım. Ama hastaneye evleneceğim kıza gitmek istiyorum. Sonra biri dama tahta merdiven dayıyor. Bende yanımdaki kızı yanağından öpüyorum gidiyorum diye bana bir buket çiçek veriyor. Bende merdivenden inerken evin penceresinden indiğimi fark ediyorum. Sonra merdivenden inerken son basamakta merdiven havada asılı kalmış. Bende atlıyorum, sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmet haberi almaya, uzak mesafe bir yolculuk yapmaya yorumlanır.

 6. Burcu dedi ki:

  Rüyamda pencereden baktığımda aşağıda araba içinde 4 adam vardı. Plakayı alıyormuş gibi alıp korkutmak istedim. Başımı içeri çekmemle dışarı bir daha bakmam bir oldu. Bir baktım araba yoktu. Kaçtılar diye sevinirken balkona çıktım. Belki görürüm diye bir baktım birileri balkonuma merdiven dayamış aşağıdan çok korktum. Kesin içeri girmişler dedim. Çocuklarım yatıyordu içeride, sonra uyandım o korkuyla ve çocuklarımla benden başka kimse yoktu içeride evde.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde huzurunuzu kaçırmak isteyen kişilerin bu emeline ulaşamaması, maddi yönden rahata erişmeye yorumlanır.

 7. Cansu dedi ki:

  Rüyamda bir tanıdığımın kendini arabayla denize attığını gördüm. Sonra ailemle evin içinde hep birlikte otururken bir yandan da masanın tozunu aldığımı gördüm. Bir sonraki sahnede eski bir tanıdığımın yardımıyla bir duvarı merdiven sayesinde aşıyordum. Merdivenden yukarı çıktıktan sonra yakın akrabalarımın bir aile ferdine yardım etmeye çalıştığını gördüm. Ben de yardım ettim.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde mutluluğa ve anne babanızın sizinle gurur duyacağı bir başarıya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status