Rüyada Erkek Bebek Doğurmak Ve Emzirmek

Rüyada erkek bebek doğurmak ve emzirmek, yeni bir iş haberi alınmasına ve rızkınızın daha bol olacağına yorumlanır. Elinize eskisinden çok daha fazla para geçebilir ve ailenizi daha iyi şartlarda geçindirebilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz için sunmak istediğiniz imkanlar ve yardımlar yapılır. Kişi maddi olarak güçlenir ve çevresine de faydalı olur. Eğer işsiz iseniz güzel bir işe sahip olabilir, önemli bir kariyer başlangıcı yapabilirsiniz. İş hayatında emeklerinizin karşılığı gelmeye başlar.

Rüyada yeni doğmuş erkek bebek emzirmek, elinizi hangi işe atsanız bereketini görmek ve bolluk içinde olmaya yorumlanır. Evinizin sofranızın bereketi artar ve ailenizle birlikte çok mutlu olabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenlerin bu hayalleri gerçekleşebilir. Kişi ilerleyen günlerde ailesini de sevindirecek haberler alır.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak Ve Emzirmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, muradınıza tez zamanda ermek ve güzel imkanlara sahip olmaya yorumlanır. Hem iş hem de aşk hayatında şans yüzünüze güler. Zenginlik ve sefa içinde yaşamaya da yorumlanır. Mal mülk edinebilir, yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Eğer bir süredir satın alınması planlanan mal mülk varsa da yakında sahip olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. suzan dedi ki:

  rüyamde erkek bebek doğurmuşum doğumum rahat olmuş.sonra emziriyorum ama göğüslerimden süt akıyor.Bazı yerlerde vefat eder felan gibi bi yorum gördüm doğruluğu varmı ?

 2. elif dedi ki:

  merh.evliyim bi kizim var ve hamileyim suan rüyamda erkek esmer bi bebegim olmus ve emziriyorum aile ici kalabalik bi ortamdayiz yorumlar misiniz

 3. Serap dedi ki:

  Rüyamda bebegi doğruyorum ve emzirıyorm cok güzel bı seklde emiyor ben erkek dıorm ama bebek kızmıs ama erkege benziyor net snradan noluo bılmıorm ama cok mutluyum dogurdugum içinde bu seklde

 4. Banu dedi ki:

  Rüyamda bir erkek bebek doğum yapıyorum ve sonra onu kucağıma alıp emziriyorum. Sonra bebek bir çiş yapıyor ama bezden taşıyor resmen büyük cisi. Sonra tekrar kucağıma alıp diğer gogsumle emziriyorum.

 5. Melek dedi ki:

  Annemin erkek çocuğu olmuş çok tatlı kilolu bir bebek sol taraftan emziriyor sağ tarafa geçiyor göğsünü bir sıkıyor süt fışkırıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zeninliğe yorumlanır.

 6. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda erkek bebeğim varmış ama onu unutmuşum çekmece gibi bir yere koymuşum yatagiymis orası açtım kucağıma aldım daha yeni ya unutmuşum dedim İnsaAllah açlıktan ölmez dünden beri emzirmedim dedim hemen emzirdim baya süt vardı ve emdi yaşıyordu sonra uyandım şimdiden teşekkürler yorumunuz için

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zenginliğe, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status