Rüyada Eroin Görmek

Rüyada eroin kullandığınızı görmek, yakında bir hastalığa yakalanacağınızı haber verir. Ayrıca rüyadaki eroin, bir bağımlı ile olası iletişimin bir işaretidir. Dikkatli olun, yasaları ihlal etmekten mahkum olabilirsiniz, ardından ceza alabilirsiniz.

Rüyada eroin saklamak, hayati enerjinizi alan aralıklı bir hastalığa işarettir.

Rüyada afyon görmek, bu rüya sadece düşünüp hızlı hareket ederseniz tehlikenin önüne geçebileceğinize delalettir.

Rüyada eroinman, şiddetli halsizlik ve hastalık yaşarsınız.

Bu rüya, belirli bir programdaki nöronlar düzeyinde uygulamanın taklit edilmesi anlamına gelir. Aynı zamanda, bilinçte eylemin temeli haline gelen yabancı tematik bilgilere de atıfta bulunur. Bir kompleksin çekirdeğinin aktivasyonunu gösterebilir. Dolayısıyla bu süreçleri harekete geçiren kişinin bir göstergesidir.

Rüyada uyuşturucu kullanan insanlar görmek, şüpheli kişilerle ilişkilerin bir işareti olarak rüyada görünürler. Bu tür insanlar kendi sözlerini unutacak ve sizi zor durumda bırakacaktır.

Rüyada uyuşturucu bağımlısı olduğunuzu görmek, önünüzde birçok sıkıntının eşlik edeceği karmaşık bir yaşam aşamasına sahip olacaksınız. İllüzyonlarınızın dünyası büyük ölçüde ihlal edilecek: Arkadaş olarak kabul ettiğiniz biri size ihanet edebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status