Rüyada Eros (Aşk Tanrısı) Görmek

Eros, antik Roma mitolojisinde aşkın ilahi bir enkarnasyonudur. Melek özellikleri, kanatları, yayı ve okları olan bir çocuk görüntüsünde görünür.

Rüyada Eros’un okunun çarptığını görürseniz, ani duygu patlamaları yaşarsınız. Rüyada Eros havada uçarken size bir okla vurursa – bir bayan için bu, evliliğe yol açabilecek yeni bir tanıdık işaretidir.

Genç bir erkek için böyle bir rüya, aldatılacağı ve tüm anlaşmaların feshedileceği anlamına gelir.

Rüyada Eros ile iletişim kurmak konuşmak, size kayıtsız olmayan bir kişiyle iletişim kuracağınız anlamına gelir.

Rüyada Eros’u bir kartpostalda görürseniz, önemli bir işte yer alacaksınız ve başarısı yalnızca size bağlı olacaktır.

Rüyada resimde Eros’u görmek, özel ilişkilerinizi kurmanız gerektiği anlamına gelir.

yada Eros bir okla kalbinizi incitirse, bir kez gücendikten sonra kalbinizin kapılarını kapattığı anlamına gelir. Bu, kalbinizde yeni bir duyguya izin vermeniz gerektiğine dair bir ipucu.

Eros hakkında çeşitli yorumları gözden geçirerek, aşağıdaki sonuçları çıkarabilirsiniz: çoğu durumda bir rüya, hoş bir değişiklik, beklenmedik aşk ve her şeyi tüketen tutku taşıyan hayırlı bir işarettir. Endişelenmeyin ve kendinizi köşeye sıkıştırın, harekete geçmeniz ve çevrenizdeki insanlara daha yakından bakmanız gerekiyor. Belki de bunlardan biri, hayatınızın geri kalanını birlikte geçirmek istediğiniz bir adamdır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status