Rüyada Eski Sevgiliden Ayrılmak İstemek

Rüyada eski sevgiliden ayrılmak istemek, sizi mutlu edecek bir insanın hayatınıza girmesine yorumlanır. Size kıymet verecek biri ile tanışabilirsiniz. Sizi mutlu edecek biri karşınıza çıkar. Eğer özel hayatında aradığı mutluluğu bulamayan kişiler varsa mutlu olurlar. Yalnız olan kişilerin kalbi dolar. Yeni ayrıldıysanız sizinle gerçekte de yeniden barışmak isteyebilir. Yeniden bir araya gelmek için sizi sık sık arayabilir. Rüyada eski sevgilinin ayrılmak istemesi, sizinle tanışmak isteyen birine de yorumlanır. Sizi görüp sizi yakından tanımak isteyen biri olabilir. Size karşı duygularını dile getirebilir.

Rüyada sevgiliden ayrılmak istemek, ilişkisinde mutsuz olan kişilerin yeniden mutlu olmaya başlayacaklarına yorumlanır. Sevdiğiniz kişi ile aranıza girmeye çalışan kişiler varsa aradan çekilirler. Sizin ilişkinizi kıskanan kişiler de uzak durular. Kıskançlık varsa geride kalır ve her şey daha güzel olur.

Rüyada Eski Sevgiliden Ayrılmak İstemek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çekilen hasretlerin sıkıntıların sona ermesine yorumlanır. Aşk hayatına dair yaşanacak güzel gelişmeler yüzünüzü güldürür. Eğer uzun zamandır sizden hoşlanan biri varsa cesaretini toplar ve artık sizi yakından tanımak istediğini söyleyebilir. Duyulacak haberlere çok şaşırabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliden Ayrılamamak
Rüyada Eski Sevgiliyi Aldatırken Görmek
Rüyada Eski Sevgilinin Sana Dokunması

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Pınar dedi ki:

  Merhabalar rüyamda eski sevgilimi bir kızla görüyorum kız benden küçük ve daha güzel açık tenli mavi gözlü. Eski sevgilimin beni hala sevdiğini düşünürken. Kiminle evleneceksen ona ümit ver diyorum. O da o kızı gösteriyor ve ben de tamam deyip yoluma gidiyorum.

 2. Esma dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm onunla dolaşıyoruz bir yandan da diyorum ki eğer ben bu çocuğun bana aldığı kahve parasını ödeyeyim diyorum üzerimde vebali kalmasın sonra da ayrılırım diyorum ondan sonra da turşu kuruyorum bu turşuyla o hesabı ödeyeceğimi düşünüyorum tek tek sirkeyi tuzu görüyorum turşuyu hazırlarken

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen biri ile kavuşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status