Rüyada Eski Sevgilinin Düğününe Gelmesi

Rüyada eski sevgilinin düğününe gelmesi, ilk olarak sizi evleneceğinize yorumlanır. Eski sevgiliden önce dünya evine girebilir ve mutlu bir yuvaya sahip olabilirsiniz. İlişkiniz yoksa sizinle evlenme niyeti olan biri karşınıza çıkar. Evlilik yolunda bir ilişki başlar. İlişkisi olan kişiler de yeni ilişkilerinde evlilik kararları alabilirler ve aileleri de bu ilişkiden haberdar etmek isteyebilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyi kendi düğününde görmek, sürpriz bir evlilik teklifine yorumlanır. Şimdiye kadar evlilik düşünmeyenler evliliğe karşı daha sıcak bakmaya başlar. Evlenip yuva kurmak isteyeceğiniz biri ile birliktelik başlar. Eğer aşk hayatında kırgınlıklarınız varsa da biter ve daha önce yaşanan tatsızlıklar bir daha yaşanmaz.

Rüyada Eski Sevgilinin Düğününe Gelmesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, maddi imkanların artacağına ve evlilik yolunda bir engeliniz varsa sona ermesine yorumlanır. Eski sevgilisi ile aileler veya başka sebeplerden ayrılan kişiler yeniden baırşabilirler. Bu sefer ikinizin de niyeti ciddi olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Hatice zengin dedi ki:

    Ruyamda nisanlandigimi gördüm ama çok mutsuzdum içten içe misafirler gittikten sonra nişanı bozarım diyordum ardından ben içeri girdim ve birden bire hava kararıp şiddetli bir yağmur yağmaya başladı mavi renkli bir araba penceremin önünde durdu içinden eski sevgilim iniyordu ama canı çok yanıyordu saatlerce pencerenin önünde duruyordu ama onun evlendiğini rüyamda da biliyordum benimle konuşmayı çok istiyordu ben ise penceremi kapatıp ağlamaya başlıyordum daha sonra dışarıya çıkıyordum onunla konuşmak için caddeye baktığımda yoktu gitmişti ben karşıya geçiyordum yağmurun altında çok üzgündüm denize dalıyordu gözlerim ardından eve dönmek için arkamı döndüğümde caddenin karşısında beni bekliyordu ona doğru yavaşça yürümeye başladım arabalar hızlıca geçiyordu en sonunda tam onun yanına varacaktimki arabanın biri bana çarpacaktı uyandım

  2. Sıradan biri dedi ki:

    Şuan nişanlıyım. Rüyamda eski sevgilim Nişanıma geliyor beni uzaktan üzgün bir bakışla izliyor beni takip ediyor sürekli. Ne anlama geliyor

DMCA.com Protection Status