Rüyada Eski Sevgiliyi Aldatırken Görmek

Rüyada eski sevgiliyi aldatırken görmek, yaşanılan üzüntülerin ayrılık acısının sona ermesine ve her şeyin eskisinden çok daha güzel olacağına yorumlanır. Yeni ayrılan biri için bu rüya tekrar bir araya gelinmesi şeklinde yorumlanır. Çeşitli sebepler ile ayrılan kişiler aradaki sorunları aşarlar ve engeller ortadan kalkar. Rüyada eski sevgilinin seni aldatması, özle hayatınızda düzen ve huzura yorumlanır. Yaşanan kalp kırgınlığı sona erer ve yakında alınacak olan güzel haberler ile birlikte her şey eskisinden daha güzel olur.

Rüyada eski sevgilinin aldattığını görmek, bazı yorumcular tarafından yeni bir aşkın habercisidir. Yakında tanışacağınız birinden çok etkilenebilirsiniz. İlk görüşte sizi etkileyen biri olabilir ve sizi yakından tanımak için ısrarcı olabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Aldattığını Görmek Ve Ağlamak

Hayatınıza giren insanların size değer vermesine ve kendiniz özel hissedeceğinize yorumlanır. Özellikle de aşk hayatında sizi çok mutlu edip kıymetinizi bilen biri ile hayatınız birleştirebilirsiniz. Bekar olanların hayırlı talipleri çıkar.

Rüyada Eski Sevgiliyi Aldatırken Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sağlık sıhhat içinde mutlu olmaya yorumlanır. Üzüntü içinde olan kişiler yeniden mutlu olurlar. Yaşanan her türlü sıkıntı sorunlara telafi bulunur. Eğer sizi aldatan üzen birileri varsa da pişmanlıklarını görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Maviş dedi ki:

    Rüyamda eski nişanlım la orman gibi yerdi çok kalabalık bir toplumun içindeydik ve eski erkek arkadaşım la takılırken yanımdan ayrıldı ve ve birilerine sordum söylediler kızlarla oturuyordu gibi ve aramaya gittim yanında iki tane esmer tenler de kızlar vardı kim bunlar dedim ve işyerinden arkadaşlarım dedi ve tamam dedim ordan ayrıldık ve eski erkek arkadaşım a msj geldi ve yeniden yanım dan ayrıldım ve şüpheye düştüm ve buldum onu gene bir kızın yanında noluyor burda dediğim de yeni kız arkadaşım dedi ve kız telefonun dan erkek arkadaşımla olan fotoğraflarını gösterdi.Seni beğeniyorum seni arzuluyorum dedi ve sinirle gülerek ordan koşarak uzaklaştım ve arkama tekrar baktığım da onları bidaha göremedim öylece uyandım.Nisanlim dan ayrılalı 8 ay oldu ve hala ruyamda beni aldattigini görüyorum..Ruyamin anlamı nedir baya etkilendim…Teşekkürler..

  2. Melek dedi ki:

    Rüyamda eski erkek arkadaşım bir bayan digeride travesti ile beni aldattı sinirimden kendimi yedim acaba anlamı nedir

DMCA.com Protection Status