Rüyada Evde Tahta Kurusu Görmek

Rüyada evde tahta kurusu görmek, aralarında gerçek böcekler ve tahtakuruları olan bir böcek grubudur. Dolayısıyla, rüyanızda tahtakurusu gördüyseniz, çevrenizde size en çok haset eden insanlar olduğuna işarettir. Bir kadın rüyada tahta kurusu görürse, sevgilisinin samimiyetsizliği hakkında bir uyarıdır. Ne yazık ki, ikiyüzlülük ve aşağılık ikiyüzlülük sergileyecektir.

Rüyada başkasının evinde tahta kurusu görmek, arkadaşlarınızdan birinin iyi dilekleriniz gibi davranarak güveninizi kazanmaya çalıştığını belirtir. Aslında, herhangi bir zamanda ihanete hazır olmalısınız. Bir böceği ezerseniz, bu hoş olmayan olaylar ve sağlık sorunları hakkında olumsuz bir işaret uyarısıdır.

Rüyada tahta kurusu görmek, tahtakuruları farklı seviyelerde talihsizlikleri önceden bildirir. Bu böceklerin çoğunu rüyada görmek, rüya çok yakında olabilecek bazı trajik olayları yansıtır.

Rüyada evi tahta kurusu basması, bir dizi aksilik gerektirecek ciddi bir hastalığın habercisidir. Rüyada tahta kurusu öldürdüğünü görmek, çok hastalanabileceğinizi ancak hastalığın başarıyla tedavi edileceğini haber verir. Rüya kitabı, böyle bir rüyanın kazayı önleyebileceğini belirtir.

Rüyada yatakta tahta kurusu görmek, bu hastalığın habercisidir ve sonucu size büyük endişe verecektir. Sonuç olarak, kaygı boşuna olacak ve her şey oldukça iyi sonuçlanacak.

Freud’un yorumlarında tahtakuruları küçük yaratıklardır ve bu nedenle çocukların sembolü olarak kabul edilir. Bir rüyada tahta kurusu ezerseniz, genç bir partnerle yakın bir ilişki kurma arzunuzu gösterir. Aynı zamanda fantezileriniz sadizm unsurlarını da içerebilir.

Rüyada tahta kurusu temizlemek, çocuklara karşı olan olumsuz tutumunuzu yansıtır. Rüya sahibinin kafasını karıştıran çok sayıda böcek, asla büyük bir aileye sahip olmaya cesaret edemeyeceğinizi söyler. Potansiyelinizin, ailenize istedikleri her şeyi gerektiği gibi sağlamak için yeterli olmadığını anlıyorsunuz. Dahası, bazen böyle bir rüya ebeveyn olmayı tamamen reddettiğini gösterir. Rüyada tahtakuruları zehirlerseniz, hayatınızda çocukların varlığına dayanamayacağınızı söyler. Ayrıca, sadece diğer çocuklar sizin için değil, aynı zamanda sizin için de tatsız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status