Rüyada Evde Yılan Tutmak

Rüyada evde yılan tuttuğunu görmek, aile içerisinde bir takım anlaşmazlıkların sona ermesine yorumlanır. Aileniz ile aranızı açan ve sizi dolduruşa getiren kişilerin maskesi düşer. Evli olanların eşleri ile arasını bozmaya çalışan ve yalan yanlış haberler getiren kişilerin de foyası anlaşılır. Aile fertlerine karşı atılan iftiralar yalan çıkar. Eğer parasal konularda bir anlaşmazlık varsa çözülür ve elinize hakkınız olan para geçer.

Rüyada evde yılan yakalamak, düşmanı evinizden uzak tutmaya yorumlanır. Evinize girip çıkıp sizin huzurunuzu kaçıran biri artık sizin evinizden uzak durur. Eğer ailenizde yanlış bir kara alan ve sizi dinlemeyen biri varsa da sonunda yanlış kararından döner ve sözünüzü dinleyip hak verir.

Rüyada Evde Yılan Tutmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sizi ve ailenizi üzen birinin artık uzak durmasına ve kendi yoluna gitmesine yorumlanır. Zamanıdna sizi kandıran biri de artık gerçek yüzünü gösterir. Sinsi sinsi sizi dolduruşa getirmeye çalışan kişilerin artık sözlerine itibar edilmez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Ciel dedi ki:

    Merhaba, rüyamda bir kutunun içinde açık yeşil uzun ince bir yılan vardı. yılan kutunun içinde uzadıkça uzadı başka başka yılanlar çıktı ama yılanlar hep kutu içindeydi. Bunun anlamı nedir

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya sğalık sıhhate erişmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status