Rüyada Felç Olmak

Rüyada felç olduğunu görmek, şimdiki ve gelecekteki yaşam hakkındaki bilinçaltı korkunuzun bir yansımasıdır. Belki şu an hayatta bazı sorunlarınız var ama bunalıma girmemelisiniz, onları ne kadar hızlı çözerseniz o kadar hızlı özgür ve mutlu olursunuz.

Rüyada felç geçiren birini görmek, ancak bu hala bir rüyaysa – size çok sayıda sıkıntıya neden olacaktır. Dikkatli olun, sinir sisteminiz bundan zarar görebilir. Bu durumda en iyi yol, sakinleşmek, bir doktora gitmek ve sinir ilacı kullanmaya başlamaktır.

Rüyada felçli bir eş görüyorsanız, yakın gelecekte işlerinizi tek başınıza yönetmeniz gerekecek demektir. Sevgisini gösterse de yine de kötü zamanlar geldiğinde yalnız kalırsınız ve kimse size yardım edemez. Bu nedenle, gelecekte hayal kırıklığına uğramamak için yalnızca kendi yeteneklerine ve gücüne güvenmeniz daha iyi olur.

Rüyada felçli birini yürürken görmek, bu rüya akrabalarınıza daha iyi bakmanız gerektiği anlamına gelir. Size gerçekten ihtiyaçları olduğu için dikkat ve yardıma ihtiyaç duyduklarını, zaman ve çaba harcamadıklarını unutmayın.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status