Rüyada Felçli Birini Yürürken Görmek

Rüyada felçli birinin ayağa kalktığını görmek, çok yakın bir gelecekte çok korkacaksınız demektir. Neyse ki, bunun olumsuz etkileri olmayacak; ancak, Pazar veya Cuma gecesi böyle bir rüya, yaşanan stresin büyük olasılıkla ciddi olduğunu tahmin eder.

Rüyada felç geçiren yakınlarınızdan birinin yürüdüğünü görmek, bu rüya bu kişinin korkusunun nedeninin siz olacağınız anlamına gelir. Bu kişi felç nedeniyle hareket edemiyorsa, arkadaşınızın uzun bir süre rahatsız olacağına işarettir. Bir yabancının felç geçirmesi ve iyileşmesi, bir belanın habercisidir. Hareketleriniz sayesinde çevrenizdeki insanlar stresli bir durumda sıkışıp kalacak gibi görünüyor. Rüyada felçten kurtulabildiyseniz, bu rüya nispeten sessiz zamanları temsil eder.

Rüyada felçli birinin iyileştiğini görmek, hoş olmayan konuşmaları ve küçük rahatsızlıkları önceden haber verir. Genç bir kadın için bu rüya, bekar statüsünden tam olarak memnun olduğunu gösterir. Hasta akrabalar, refahınızı mahvedebilecek beklenmedik bir olayı yansıtır.

Rüyada felçli hastanın konuştuğunu görmek, bir kişi için bu rüya bir uyarıdır: yaşamın değerlerini ve kendi konumunu, net düşünce ve duyguları yeniden gözden geçirme zamanı. Diğer anlamı, gerçekte kötü bir iş yaptınız ve bir anlık zayıflık için kendinizi kınadınız.

Rüyada felçli babamın yürüdüğünü görmek, gerçekte ailenizin ilgi ve desteğe ihtiyacı olduğunun bir işaretidir. Rüyada felçli annenin yürüdüğünü görmek, bu rüya çevre felaketini tahmin eder. Bir felçten kurtulursanız, gerçekte hoş olmayan bir durumdan mutlu bir şekilde kaçınırsınız.

Freud’un rüya kitabında inme, bir kadın için gerçekleşmemiş arzulardan muzdariptir. Büyük olasılıkla, onu tam olarak tatmin edebilecek sevgilisiyle henüz tanışmadı ve bu nedenle kadın mutsuz hissediyor. Erkekler için bu rüya libido ve iktidarsızlığın azalmasını öngörür.

Rüyada hasta insanlara bakarsanız, mahrem alanda herhangi bir probleminizin olmadığını söyler. Özel hayatınız çeşitli ve eksiksizdir.

Bakınız: Rüyada Felç Olmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status