Rüyada Fırtına Görmek

Bir fırtına gerçek hayatınızda neler yaşamanıza neden olur? Sorun mu var? Acılar mı? Bir fırtınanın ortasında duran her birey acı çekmek zorundadır. Bazı insanlar hayatlarındaki her türlü fırtınada hayatta kalırken, en küçük fırtınaya bile dayanamayan diğerleri var.

Fırtına rüyaları, gerçek hayatınızı temsil eder. Zorluklar yaşıyorsanız, böyle rüyalar görmeniz kaçınılmazdır. Böyle bir rüya, içinde bulunduğunuz mevcut sorunları tasvir eder. Tüm bu sorunlar sizi hayatınızda zayıflatıyor.

Rüyada fırtına görmek, aynı zamanda sorunları tek başına yaşadığın anlamına gelir. Uyanık hayatınızda karşılaştığınız bu bir sürü problemde size rehberlik edecek veya size yardımcı olacak kesinlikle hiç kimse yok.

Rüyada fırtınada kaybolmak, sorunlarınız sizi zayıflattı ve taşlaştırdı. Hayatınızda gördükleriniz ve gördükleriniz dışında başka hiçbir şey düşünemezsiniz. Şu anda çözümler düşünmekte zorlanıyorsunuz, çünkü her şey aynı anda geliyor.

Sembolizm:

Rüyada fırtına; zorlukları, sorunları, yalnızlığı, gücü, zayıflığı ve depresyonu temsil eder.

Rüyada fırtınada tek başına durmak gücünüzü gösterir. Fırtına sizi korkutamazsa, hayata karşı güçlü tavrınızı gösterir. Sorun sizi ne kadar vurmaya çalışırsa çalışsın, sağlam durursunuz. Çünkü hayatınızda kesinlikle yüzleşemeyeceğiniz hiçbir şey olmadığını bilirsiniz.

Rüyada fırtınada korkmak, sorunlarınıza karşı tutumunuzu gösterir. Vazgeçtin çünkü gücün azaldı.

Rüyada fırtınada birini korumak, bu, hayatınızda çok koruyucu bir insan olduğunuz anlamına gelir.

En Yaygın Fırtına Rüyaları:

Rüyada Fırtınadan Kaçmak

Böyle bir rüya, yakında sorunlarınızdan kurtulacağınız anlamına gelir.

Rüyada Fırtınada Ağlamak

Böyle bir rüya, hayatınızdan çok fazla vazgeçtiğiniz anlamına gelir. İradenizle ilgili sorunlarla yüzleşmek BİTTİ!

Rüyada Fırtınada Teslim Olmak

Böyle bir rüya, kendinizi hayatınızda yaşadığınız sorunlardan korumak için kesinlikle hiçbir şey yapmadığınız anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status