Rüyada Fular Görmek

Rüyada hediye olarak bir fular aldıysanız, sevdiğiniz birine güvenememenizi yansıtır. Rüyada birine bir fular verdiyseniz, tam tersine, durum tespiti konusunda uyarır.

Rüyada fular kaybolur, yırtılır veya kirlenirse, bu rüya kayıp, endişe ve mutsuzluk ile ilişkilendirilebilir. Eğer bulursanız, beklenmedik bir kar elde edersiniz. Rüyada fular seçerseniz, günlük koşuşturma ve hızlı çözümler gerektiren ev sorunları ile karşı karşıya kalacaksınız.

Rüyada açık renk bir fular veya beyaz eşarp görmek, sıcak duyguları ve çok fazla sevgiyi temsil eder. Rüyada parlak renkli fular – kırmızı, sarı, turuncu sağlıkla ilgili sorunların habercisidir. Soğuk renkler – yeşil, mavi, mor – çocuklarla ilgili zorluklar.

Sigmund Freud’un teorisinde – açık vizyonlar dışında, bilinçsiz gizli rüyalar vardır. Bilinçdışının içeriği bastırılmış arzulardır. Rüyalar, bilinçaltı arzuları ve gerçekte uygulanamayan her şeyi yansıtır. Rüyada fular çoğu rüya kitabına göre hoş bir tanıdık, beklenmedik karşılaşmalar ve hatta potansiyel aşk ilişkilerini yansıtır.

Tüm rüyalar, gizli içeriğin sembollerle değiştirilmesini temsil eder. Bazı yorumculara göre, rüyada fular görmek, parasal faydaların, karlı işlerin ve pahalı hediyelerin bir işaretidir.

Eski Çin rüyası kitabı, eski, yamalı, solmuş bir eşarpın eski arkadaşlarla hoş bir buluşmayı önceden haber verdiğini belirtir.

Rüyada yeni fular takmak, yeni tanıdıklarla ilişkilendirilebilir. Rüyada birinin fular taktığını görürseniz, bu başka birinin kıskançlığının, rekabetinin, rekabetinin, rekabetinin bir yansımasıdır.

Rüyada boynuna fular takmak, bu rüya yakınlarınızın tavsiyelerini dinlemenizi söyler. Rüyada zarif, lüks ve pahalı bir fular görmek, iyi haberlerin bir işaretidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status