Rüyada Gay Erkek Görmek

Rüyada oğlunuzun eşcinsel olduğunu görmek, refahınızın ani bir talihsizlikle mahvolacağına dair bir alamettir. Böyle bir durumu beklemediğiniz için sizin için sürpriz olacak, ancak çok dikkatli bir şekilde düşünürseniz çıkış yolunu bulabilir ve hayatınızı kolaylıkla yeniden dengeleyebilirsiniz.

Rüyada eşcinsel erkek görmek, pişmanlık duygunuzun bir sembolüdür.

Bir kız için rüyasında eşcinsel görmek, sevgilisine ihanet edeceğine işarettir.

Bir rüya sırasında görülen eşcinsel, hoş olmayan olaylara hazır olmanız gerektiği konusunda uyarır. Ayrıca, sefalet ve zorlukların sizi atlatacağını haber verir.

Rüyada gay çift görmek, çok sayıda çatışma durumuna işaret eder: ilk düşmanınızın diliniz olduğunu öğrenmediniz. Rüyada gay biriyle ilişkiye girdiğini görmek, başınız o kadar büyük sıkıntıda olur.

Rüyada arkadaşının gay olduğunu görmek, birisinin mutluluğunuzun pamuk ipliğine bağlı olduğunu söylemeye çalıştığına ve ihmalinizin kırılgan duyguları kırabileceğine dair bir uyarıdır. Rüyada gay biriyle sevgili olmak, ortaya çıkan sorunları kolayca çözeceğinize işarettir.

Rüyada eşcinsel olduğunu görmek, pişmanlığın ruhunuza sızdığını ve kısa sürede sakinleşmenize izin vermediğini gösterir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status