Rüyada Gemi Kazası Görmek

Rüyada bir geminin diğerine çarpması, zamanınızı ikramlar ve içeceklerle çok hoş bir şirkette geçireceğiniz anlamına gelir, ancak bu tür eğlenceler tehlikeli görünebilir. Ve bu etkinlik eğlenceli, aktif ve enerjik olmayı vaat ediyor. Belki çok kaba bile olabilir, bu nedenle sonuçları olabilecek istenmeyen sorunlardan sakının. Yine de sevgilinize masumiyetinizi kanıtlamanız gerekecek.

Rüyada kaza yapan geminin yolcuları arasında olduğunuzu ve genellikle bir filmde görüldüğü gibi korsanlar tarafından saldırıya uğradığınızı görürseniz, direnmenin hiçbir anlamı olmayan yeni deneyimler yaşayacağınız garanti edilir – direnişiniz. nasılsa faydasız olacak.

Rüyada geminin karaya çarpması, size yeni bir şirkette kolayca kabul edileceğiniz, ancak daha sonra çok zor olacağı bazı maceralar vaat ediyor. kırılması zor.

Rüyada geminin kaza yapıp batması, uzun süre sevdiklerinize haklılığınızı kanıtlamanız gerekeceği anlamına gelir. Her şey davranışınıza bağlıdır, olası kavgalardan kaçınmak istiyorsanız, biraz cüretle beklemeniz ve sizi seven insanlara daha fazla özen ve saygı göstermeniz gerekir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status