Rüyada Genel Müdür Görmek

Rüyada genel müdür görmek, başarı, onur ve şan anlamına gelir. Tüm bunları sabrınız ve sıkı çalışmanız sayesinde kazanacaksınız. Bir rüyada böyle bir karakter görürseniz – emin olun, faaliyet alanınızda lider konumda olabilirsiniz. Çalışkan doğanız, çabalarınızı karlı bir işe dönüştürmenize yardımcı olacaktır. İnsanlar meşgul olduğunuz ve aynı zamanda sosyalleştiğiniz için size saygı duyacaklar. Arkadaşlarınız iradenize ve enerjinize hayran kalacak ve sizi örnek alacaklardır.

Rüyada  genel müdür olmak, önemli bir şey yapacağınız anlamına gelir, ancak kimse bunu takdir etmeyecektir. Bu durumda tam tersine çalışmalarınız ve çabalarınız fark edilmeyecektir. Ama üzülmemelisin. Bu insanlar çabalarınızı görmezlerse, görecek başkaları olacaktır. Sadece bir süre beklemeniz gerekiyor ve ardından tüm çalışmalarınız ödüllendirilecek.

Rüyada genel müdür yardımcısı görmek, birisi size minnettarlığını gösterecektir. Birçok insana yardım etmeye alıştığınız için, durumu ve kişiyi bile unutabilirsiniz, ancak teşekkür ve içten minnettarlık almak sizin için hoş olacaktır.

Rüyada çevrenizden birinin genel müdür olması, rüya tabirinden dolayı haksızlığa uğrarsınız. Rüyada arkadaşınız genel müdür olursa, başı belaya girecek. Ve ona yardım etmek sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Durum çok zor görünebilir, çünkü her şeyden önce bu sizin sorununuz değil ve ikincisi – arkadaşınız çözümü çok uzun zamandır erteliyor. Ancak bilgi ve tecrübelerinizi bir araya getirerek sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

Rüyada genel müdürle konuşmak, uzak ülkelerden bir mektup anlamına gelir. Belki uzun zaman önce bir programa başvurdunuz ve çoktan unuttunuz ve şimdi bir cevap alabilirsiniz. Erkekler için – olası tutuklama, kadınlar için – durumdaki değişiklikler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status