Rüyada Geyşa Görmek

Rüyada geyşa görmek, çevrenizdeki tüm güzel sözlerin arkanızdan bir iftiraya ve gaddarlığa dönüşeceğine delalettir.

Bu rüya sadece erotik bir tonda değil, aynı zamanda gerçek dünyadan uzaklaşma arzusunu simgeleyen özel ve eşsiz bir oryantal lezzet de taşıyor. Yeni bir hayata başlamak istiyorsunuz, hatta daha fazlası – bilinçaltı arzunuz her şeye yeniden başlamaktır. Kendinizi bu yerden uzakta, farklı bir ülkede ve kendi gelenek ve kültürüne sahip insanların çevresinde bulmak istiyorsunuz. Ancak yalnızca bilinçaltının kendisini eğlendirdiği rüyalar vardır.

Zihniniz dünyaya geri dönmeyi gerektirir, insanı kültürün içinde tutan her şeyi her an süpürebilen içgüdülere karşıdır. Ama hayatın anlamının, daha önce oldukça kabul edilebilir görünen kendi varoluşunu değiştirmek olduğu durumlar vardır.

Erkekler için rüyada bir geyşa ile yatakta olmak, gerçek hayatta bir şeyleri kaybetmektir.

Rüyada geyşa ile konuşursanız, işlerinizi başarıyla yürüteceğinize işaret eder.

Bir kadın için rüyada geyşa olmak büyük bir pazarlık yapmaktır.

Onu görmek veya onunla iletişim kurmak, gerçekte belirsizlik ve şüphelerin bir prognostiğidir.

Rüyada annenizin veya kızınızın geyşa olduğunu görürseniz, ruhunuzun hangisini tercih edeceğinizi bilmeden iki sevdiğiniz arasında koşuşturacağına delalettir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status