Rüyada Göz Görmek

Gözlerin kalbe açılan kapılar olduğu söylenir. Bir bireyin gözlerine baktığınızda pek çok şey görürsünüz. Yüz okuyuculardan bazıları, bireylerin gözlerini ve ifadelerini okumakta müthiş derecede iyidir. Bu nedenle rüyanızda göz görürseniz, vicdanınızın size ne anlatmaya çalıştığını bilmek için onu doğru şekilde yorumlamalısınız.

Rüyada gözler görmek, ifadeyi öğrenin. Sakin ve huzurlu gözler görürseniz, kendinize karşı maneviyatçı tavrınızı tasvir eder. Kendiniz hakkında bilgi edinmek için elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz. Rüyada huzurlu bakan gözler görürseniz, Yüksek Benliğinizi keşfedeceksiniz.

Rüyanızda üçüncü gözü görürseniz, psişik yeteneklerinizi tasvir eder. Enerjinizi doğru şekilde kanalize etmeyi deneyin. Psişik biriyseniz ve üçüncü gözünüzü hayal ediyorsanız, bu daha güçlü sezgiler elde ettiğiniz anlamına gelir.

Kendinizi rüyanızda tek bir gözle görürseniz, çevrenizdeki diğerlerinin görüşlerine karşı tavrınızı tasvir eder. Size yardım etmeye çalışsalar bile onların fikirlerini dikkate almazsınız.

Sembolizm:

Rüyada göz, bir bireyin psişik güçlerini, karakterini, doğasını, ifadelerini ve kişiliğini temsil eder.

Rüyada Kanayan Gözler Görmek

Yaşadığınız stresi tasvir eder. İç benliğiniz, hayatınızda ne yaşarsanız yaşayın mutlu değildir. Sorunlarla başa çıkmakta zorlanıyorsunuz.

Rüyada Hüzünlü Gözler Görmek

Hayatınızdaki üzüntüyü gösterir. Zor bir dönemden mi geçiyorsun?

Rüyada Kızgın Bakan Gözler Görmek

Bu rüya acımasızlığınızı gösterir. Şu an hayatında birine çok kaba davranıyorsun. Kendinizi olabildiğince sakin tutmaya çalışın.

Rüyada Dönen Gözler Görmek

Sizin olan bir şeyi kıskanan birileri olabilir. Rüyada birinin size gözlerini devirdiğini görmek, bu onların size olan ilgisinin olmadığını gösterir.

Rüyada Dışarı Çıkan Gözler Görmek

Bu rüya, başka birinden etkilendiğinizi gösterir. Kendi “vizyonunuzu” kullanmayı bıraktınız ve bunun yerine başka biriyle gereğinden fazla hemfikirsiniz.

Rüyada Kapalı Gözler Görmek

Bu rüya hayatınızdaki birisinde veya bir şeyde olumlu şeyler görmek için kapıları kapattığınız anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status